Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie serwera


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowilem napisać post z pytaniem, poniewaz co jakiś czas wejdę na serwer i widzę że jest pusty. Chodzi o To, czy nie byłoby lepiej zmienić mod serwera? Szczerze mówiąc nikt nie gra, bo jailbreak wyszedł z mody, A może lepszym rozwiązaniem było by przywrócenie starego cs:go moda( zamienienie go z jailbreakiem). Długo nad tym myślałem i wydaje mi się że jailbreaka już po prostu nie ma.

Edytowane przez Złota owca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym, ze JB wyszedł z mody. Ludzie dalej grają na serwerze. Jak zobaczysz kolo godziny 13/14 to 9 osób znajdziesz. Nie jest tak, ze serwer stoi pusty

Na serwerze nie liczy się dany mod np JB czy CS GO MOD, bo nawet jak zrobić zaje**sty serwer to bez reklamy i tak nie pociągnie. Ten serwer ma w dzień pod 5, 6 czasami  więcej graczy, wiec nie zgodze się z Twoim zdaniem, ze stoi pusty i nikt nie gra, a przypominam Ci, ze jak reklama byla wykupiona to ciężko było na niego wejść. Teraz jest bez niej ale ludzi trochę jest.

  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to,że na serwerze nikt nie gra dłużej niż 10 min ( dzieci w ct bez mikrofonu to już standard) i nawet admin nie ma komu adminowac. Nie mówię tu o tym że serwer jest całkiem pusty Ale o tym że od jakiegoś roku nie ma na nim kogoś ogarnietego, kto postawiony ten serwer na nogi i w tym przypadku nawet nie ma kto kupować vipa czy nawet zapłacić za składkę adminowska z której byłyby pieniądze na reklamę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty już lepiej nie myśl XD 

Godzinę temu, Złota owca napisał:

Witam, postanowilem napisać post z pytaniem, poniewaz co jakiś czas wejdę na serwer i widzę że jest pusty

Ja tam widzę, że codziennie jest przynajmniej W POŁOWIE PEŁNY, a nie pusty cały czas. To, że Ty wchodzisz i wychodzisz jak te dzieciaczki, które przygarnąłeś do swojej wypowiedzi to nie moja wina. Zmienianie moda to już bezsens totalny xD 

 

1 godzinę temu, Złota owca napisał:

Ale o tym że od jakiegoś roku nie ma na nim kogoś ogarnietego, kto postawiony ten serwer na nogi

Jestem opiekunem rok, prawie, bo od stycznia. Próbujesz mi wmówić, że za mojej kadencji opiekowania się tym serwerem był on całkowicie pusty? Bo z tego co wiem i pamiętam to 60-70% całkowicej mojej kadencji serwer był całkowicie pełny, a ludzie błagali, żeby zwiększyć sloty, bo nie ma jak grać. 

 

1 godzinę temu, Złota owca napisał:

i w tym przypadku nawet nie ma kto kupować vipa

Ja tam widzę w logach, że od jakiegoś czasu (czyt. od jakiejś połowy listopada) kupiono ich ponad 5, przynajmniej przez sklep sms, pomijam składki etc. Faktycznie serwer w ogóle nie można nazwać serwerem w jakikolwiek sposób dochodowym, albo przynajmniej nie ma do tego jakichkolwiek predyspozycji. To, że nie chcesz kupić vipa czy grać tutaj, nie oznacza, że od razu będzie zmiana moda. 

Jak dla mnie temat śmieszny.

  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Złota owca said:

Witam, postanowilem napisać post z pytaniem, poniewaz co jakiś czas wejdę na serwer i widzę że jest pusty. Chodzi o To, czy nie byłoby lepiej zmienić mod serwera? Szczerze mówiąc nikt nie gra, bo jailbreak wyszedł z mody, A może lepszym rozwiązaniem było by przywrócenie starego cs:go moda( zamienienie go z jailbreakiem). Długo nad tym myślałem i wydaje mi się że jailbreaka już po prostu nie ma.

Szczerze mówiąc nikt nie gra

Jak nikt nie gra? W godz 16-21 jest zwykle dużo osób.

jailbreak wyszedł z mody

Co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności