Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na FikuS


Hangetsu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:

Hangetsu

2. Kto zawinił? (admin/gracz):

Guard

3. Nick oskarżonego:

FikuS

4. Steam_ID oskarżonego:
0:0:212039505
5. Data i godzina zdarzenia:

01.01.2018  Około 12:50

6. Mapa:

jb_putin_v2

7. Opis sytuacji:

FikuS faworyzuje wybranego gracza. Po kicknięciu mnie za rzekomą prowokację nie słuchał tego, co było przed nią, czyli tego, gdzie FreshMan mnie prowokował, słuchał tylko tego, co odpowiedziałem. Sytuacja zdarzyła się drugi raz, kiedy to na HS Dayu FreshMan został zabity i skomentował to, że osoba, która go zabiła unikała walki. Po usłyszeniu mojej odpowiedzi na ten temat, czyli niezgody usłyszałem odpowiedź "Zamknij mordę Hangetsu", po czym dosłownie pare sekund później zwyzywał mnie od gówien. 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_putin_v2-1514807220-1514809920.zip @hiroto ten krul, @InaTimeR

9. Wynik/numer rundy/czas:
1:0 Dla Terrorystów od 1 do 6 minuty.
 
@Fikus.Są granice i są osoby z którymi można żartować. Jeżeli zginąłeś i minimalizujesz grę, a miałeś pilnować serwer, to Twoja wina. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że faworyzujesz osobę, bo skąd miałem wiedzieć, że zminimalizowałeś grę? Poza tym. Mówiłem to głośno na czacie i powtarzałem. 
Edytowane przez Hangetsu
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego toku myslenia.. Oczekujesz od guardow dystansu a sam go za grosz nie masz!

Po pierwsze kiedy zgine najczesciej minimalizuje CS po czym patrze na forum albo inne pierdoly potem wracam patrzac czy jest nowa runda

a tu nagle gracz Hangestu prowokuje FreszMana wiec kicknalem go za prowokacje

(i tu druga uwaga Nie zachowujcie sie jak za przeproszeniem debile "On mnie wyzwał to ja go tez i bedzie rowno)

Było napisac na u@ ze on tez cie sprowokowal to tez bym go ukaral! A nie pisac hiroto na Prywatnej wiadomosci ze napiszesz na mnie skarge...

Tyle mam do dodania .

@Hangetsu

Bo wiesz czasem mozg musi odpoczac a nie siedziec wzrokiem na serwie

Mowie ci 10 raz dosstales slusznego kicka A mogles zglosic na U@ ze zostales wyzwany przez tego gracza a nie potem mowic ze dostales nie slusznego kicka bo byl sluszny bo go zprowokowales a nie dalej ciagnac klotnie

 

Edytowane przez Fikus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie sytuacja, gdzie żaden z guardów nie usłyszał odzywki FreshMan'a

1 godzinę temu, Fikus. napisał:

Po pierwsze kiedy zgine najczesciej minimalizuje CS po czym patrze na forum albo inne pierdoly potem wracam patrzac czy jest nowa runda

Po drugie, jeżeli zginiesz to też masz obowiązek pilnowania serwera
jakbyś nie wiedział, jest opcja włączenia dźwięków z CS jak jest zminimalizowany

Co do drugiej sytuacji prowokacja została odpowiedziana prowokacją i zostaliście obaj upomnieni

Reasumując
Przewinienie to, a raczej niedopatrzenie nie jest aż takie, żeby guardzi dostali ostrzeżenie
Dodatkowo guard @Fikus. otrzymuje ostrzeżenie za używanie $ w celach nieinformacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności