hiroto ten krul

VIP
 • Content count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  6d 17h 15m 49s

hiroto ten krul last won the day on December 25 2017

hiroto ten krul had the most liked content!

7 Followers

About hiroto ten krul

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday January 20

Informacje o Profilu

 • Nick
  hiroto ten krul
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Londyn
 • Zainteresowania
  -Judo
  -Piłka Nożna
  -Gry komputerowe [FIFA 17, CS:GO]
 • Steam Custom URL
  76561198300973224

Recent Profile Visitors

1597 profile views
 1. Double AK (o.o)
 2. Dokładam się do pomysłu @Sklejek, my również mamy wymaksowany gang a np. można by dodać szanse na zdobycie blunta z ruletki.
 3. Nick: hiroto ten krul Wiek: 15 Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/610037 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Tak Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Powiedzmy Powód bana: Tzw. ''darcie ryjca'' Od kiedy masz bana: No jakieś 2 tygodnie. @Bucek, poniosłem już kare w postaci straty guarda, a to że nie którzy czekają rok to nie mój problem. Poza tym nie siedzisz na serwerze tak długo jak ja codziennie, wiec twoje zdanie tu sie nie liczy. P.S napisz skarge, że napisalem prosbe o unpm.
 4. Nick na forum: hiroto ten krulCyfra/Liczba: 36
 5. Nick: hiroto ten krulPowód Warna: Spamowanie ///D
 6. Skoro jest bug z medishotem, i 5000$ daje nam tylko +30hp, to można by było zamienić ,,Kupno +50hp'' juz bez tego medishota.
 7. Jo
 8. Tak. Mimo braku mutacji jesteś kulturalny, nie prowokujesz, zachowujesz się jak przystało na normalnego spokojnego gracza, przebolales już z permmutem już trochę. @SoNuŚ. Po co ty się wypowiadasz jak skończyłeś już grę na jb i twój argument to tylko ze nie ma mutacji, to niezle się bawisz nabijając sobie posty. Tak? @SoNuŚ. Ostatnio mowiłes jakie JB jest złe i wgl ''jebać je'' a gameme to raz se wszedles i myslisz ze nie przestales xDDD Rozwalasz mnie tym tokiem myślenia.
 9. jak sie zgubie w sklepie to mnie sprzedadzą w dziale z mięsem.
 10. Demko 1. Wszystko fajnie nowy rok, jedyna okazja kiedy ktoś może się wydrzeć bez mutacji i sobie pośpiewać. Lemon dał polecenia mieliśmy skakać, a więc skakaliśmy. FreshMan zginął. FreshMan napisał, czy może pośpiewać jak go odrodze, więc spytałem się prowadząćego czy mogę go odrodzić, prowadzący wyraził zgodę, więc go odrodziłem. FreshMan zaczał śpiewać, tylko tobie to przeszkadzało, że on śpiewał mogłeś chociażby sobie go zmutować. Demko 2. Przypomnę ci, że ty na początku mapy obrażałeś wszystkich od ''frajerów'', ''debili'', ,,skurywsynów''. Kicknałem ciebie missclickiem a chwile potem kicknałem lemona, żeby nie było. Chciałem cię przeprosić i wynagrodzić FreeDayem ale nie wszedłeś na serwer. + W dodatku prowokujesz mnie w dodatku: Typu: Dobrze, że starcisz tego guarda. '' Ja przymykałem na to oko i nie ragowałem. DEMO2: 5:30 - Obrażasz kogoś bo gra autoszmatą: ,,Co za frajer, gra autoszmatą'' 7:30 - Plujesz na nas bo sie zbuntowaliśmy 13:40 - Mówisz, że FreshMan'a pojebało. edit: Skarga jest do przyjęcia, przyjmuję karę.
 11. Nick na forum: hiroto ten krul Cyfra/Liczba: 42
 12. Nie -rekrutacja OFF -wracasz na serwer na nowym koncie nie mając nawet przegranych nie całych 2h Zapoznaj się z nowymi graczami bo większość nowych graczy cię nie zna.
 13. najlepszego ziemniaczek !
 14. @Evo^^ Ja z Polarakiem graliśmy, nie ważne, że polar ciągle rozjebuje auta. Zagramy we 3. Pisz PW. Cnie @Polar?
 15. Tak +Ogółem umie używać mógu. +Wie co dobre co nie. +Myślę, że prośba o unpermute zostanie przyjęta, chyba że coś nabroisz, tylko jedno podanie raz w tygodniu więc poproś moderatora/administratora by usunał ci tamten post z unmutem i za tydzień dopiero napisz prosbe o unmute