Jump to content

Hangetsu

Strażnik JB CS:GO
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 19h 50m 10s

Community Reputation

40 Nowicjusz

1 Follower

About Hangetsu

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday August 31

Informacje o Profilu

 • Nick
  Hangetsu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Płock
 • Zainteresowania
  Karate, siatkówka i informatyka.
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/id/HanGeTsuu/

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. Hangetsu

  ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @h0ls● Najlepszy gracz serwera: @h0ls @kRR● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @cyprianeq● Najlepszy administrator: @adrian31131, @HillMate● Najlepszy strażnik: @GryTrean● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Huczin● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @Bester● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @adrian31131● Największa gaduła na serwerze: @Bester, @fifucz3k● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Bester, @fifucz3k● Najlepszy buntownik na serwerze: @kRR● Najmniej buntujący się więzień: @cyprianeq● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Huczin● Najlepszy gang serwera: Torpeda, Siusiak● Największy lizus serwera: @fifucz3k● Największy zgrywus na serwerze: @PieselTenZJB, @fifucz3k● Największy mądrala serwera: @Bester, @PieselTenZJB
 2. Hangetsu

  No Huczyn, mimo bycia cholernym naziolem którego trzeba czasami uspokajać jestem na tak! Masz aktualnie najwięcej godzin na serwerze nie licząc cebuliego, który ma bana Znasz dobrze regulamin Jesteś przez większość lubiany na serwerze Ogarniasz CT Masz doświadczenie Masz mutację, co jest niektórych marzeniem (@adrian31131) Dobra znajomość SB Podanie napisane czytelnie, fajnie się czyta. Takich osób potrzeba w administracji ale ogarnij tylko propagowanie różnych ustrojów. Wiem, że dziadkowi dobrze się żyło w takim ustroju i przekazał Ci najlepsze wartości, ale ten serwer jest tylko demokratyczny i nieautorytarny.
 3. Hangetsu

  Jestem na nie -Ban za propagowanie nazizmu, co guardowi nie wypada -Dziura w podaniu, punkt 13 -Kłamanie na podaniu z wiekiem, czyli nie spełniasz wymagań mając 15 lat Sorry ZUHU, fajnie się z Tobą gra ale tak jakoś mi się to rzuciło w oczy :x
 4. Hangetsu

  Dziś pierwszy raz Cię widziałem na serwerze. Poraj trochę i napisz podanie za tydzień.
 5. Hangetsu

  @Bester powiedz mi, gdzie crate jest miły, opanowany i zawsze skłonny do pomocy? Sądzisz, że nie prowokuje? Zobacz jego gameme i historię czatu. Jeśli chodzi o regulamin to może zna, ale nie pokazuje tej znajomości na serwerze. Crate, prywatnie Cię lubię i spoko mi się z Tobą gra ale jestem na nie. -Prowokujesz różnych graczy swoim zachowaniem, często aroganckim. -Aktywność często poniżej godziny, którą administracja powinna spędzić na serwerze. -Proszenie o wypowiedzenie się pod podaniem na serwerze. - -/+Znasz regulamin, chociaż trochę jeszcze powinieneś go przeczytać. +Jeśli jesteś w CT to to ogarniasz i to dobrze. Crate, osobiście jesteś naprawdę spoko ale niektóre osoby na serwerze mogą nie załapać jakiegoś żartu. Poczekaj z podaniem z 2/3 tygodnie, zmień to co napisałem i wtedy ja i kolejne osoby będziemy na tak. Niestety jak mówiłem na ten moment jestem na nie.
 6. Hangetsu

  Regulaminu dalej nie przeczytałeś, podanie możesz złożyć tydzień po odrzuceniu poprzedniego. Gemciu powiedział, że nie spełniasz wymagań, więc nie pisz na siłę tych podań bo możesz otrzymać warna od administratorów forum.
 7. Hangetsu

  Jestem na nie -Nie masz mutacji -Nie jesteś w stanie ogarnąć ct -Nie znasz dobrze regulaminu -Jesteś mało rozpoznawalny na serwerze -Konto pod podanie Ludzie nie będą w stanie respektować osoby, która nie ma mutacji. Przepraszam, większość osób. Dodatkowo nie radzisz sobie tak dobrze, jak strażnik powinien a na dodatek czasami trochę prowokujesz. Pograj, poczytaj regulamin i oswój się z serwerem i będę na tak. Mutacja nie decyduje o wszystkim, spójrz na Scrolla, który mimo braku mutacji ma admina.
 8. Hangetsu

  1. Twój nick: Hangetsu 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jailbreak 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 9. Hangetsu

  Strychu, lubię Cię, ale niestety jestem na nie. -Dajesz się czasami ponieść emocjom, -prowokujesz, -Twoja aktywność nie przekroczyła 2 godzin od miesiąca, -rzadko Cię widuję w CT Popraw swoją aktywność, opanuj emocje i ogranicz niepotrzebne wulgaryzmy na czacie, czasami po prostu nie wypada. Jak zmienisz te zachowania będę na tak. Powodzenia w dążeniu do celu, ale jak na razie staraj się poprawić wszystko.
 10. Hangetsu

  Możliwość obstawiania kto wygra zabawę do czasu póki jest 50% osób żywych za np 1k respektu. Obstawiać by mógł każdy @skaff 4 dodatkowe, zawsze są jeszcze serwerowe
 11. Hangetsu

  Przywrócić losowanie VIP'a co mapę na jedną mapę, ograniczyć zabawy w "mam talent" bo aktualnie jest już zero oryginalności, a bardzo mało osób utalentowanych, dopisać w regulaminie niektóre zasady niepisane ponieważ jest to czasami nadużywane, dodać guardom bana na 30 minut zamiast głosowania na bana (skoro przechodzą rekrutację powinni wiedzieć, kiedy 30 minut bana się należy), usunąć karabiny snajperskie z bhop daya wszystkie bronie oprócz shotgunów, odświeżyć map pool ponieważ już się powtarzają mapy (brakuje mi mojego moonjaila 😭), dodanie komendy pokazującej mapę z perspektywy spectatora dla administracji ponieważ zauważyłem, że muszą w konsoli wpisywać komendę "kill" a tak średnio chętnie to robią, to rozwiązanie mogłoby im trochę pomóc ( @HillMate zawsze przegrywa z @cfk w kamień, papier, nożyce xD) @HillMate a co jeśli zamiast 1ct:5tt na dużych mapach zrobić 1:4? Myślę, że to by mogło rozwiązać problem butów, bo już zamiast 3 CT by było 4. Chodzi tu o przykładową liczbę 15 TT, a przy pełnym serwerze by było 6 CT na 23 TT co jest myślę zbalansowaną drużyną O zasadach niepisanych trochę słyszałem, że będą. Ale chodzi raczej o większość i/lub aktualizowanie na bieżąco regulaminu, żeby po prostu był bez dziur i kontrowersji A i co do tej komendy to chodzi mi o tą kwadratową mapę wyświetlaną kiedy żyjesz z wglądem na tt żeby widzieć, gdzie są i czy kampią dłużej niż 10 sekund. Może to źle sprecyzowałem Mogłaby pojawić się niezmienna zasada, że powinno się czytać regulamin po każdej zmianie, więcej graczy by go znało i by nie było niedomówień
 12. Hangetsu

  Sebastian po raz kolejny wchodzi na serwer robiąc mass freekille i ewidentnie miał na celu psuć zabawę innym. Przy sytuacji nie byłem natomiast demko oglądałem. Całe szczęście Fifuczek dobrze zareagował i nie pozwolił dalej Sebastianowi na łamanie regulaminu dając zabawę. Po całym zajściu Sebastian wyszedł z gry i do końca mapy się nie pojawił na serwerze.
 13. Hangetsu

  1. Nick: Hangetsu 2. Imię: Oskar 3. Wiek: 17 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Jak na razie nie, w przyszłości jak najbardziej 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/598779 8. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Oskar. Pochodzę z dużego miasta w województwie mazowieckim i chodzę do technikum, kształcę się w zawodzie informatyka. Moim hobby jest karate, którego ostatnio jest bardzo dużo w moim życiu ponieważ przygotowuję się do bardzo ważnych zawodów i treningi mam od poniedziałku do niedzieli . Mimo mojego hobby interesuję się również e-sportem, śledzę dużo meczy z najwyższego poziomu i staram się analizować grę zawodników korygując swoje błędy. Jestem bardzo gadatliwy, więc pewnie większość osób na serwerze miała już ze mną kontakt. Myślę, że dużo osób mnie zna już na serwerze ponieważ bardzo szybko łapię kontakt z ludźmi, jestem gadatliwy i staram się zainteresować nowo poznane osoby sobą. Myślę, że jestem rozpoznawalny na serwerze przez większość osób i nie sądzę, żeby wszyscy mnie źle kojarzyli. Staram się wprowadzać dobrą atmosferę na serwerze. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ grając w godzinie skrajnie porannych/skrajnie późnych jest dużo osób łamiących regulamin i myślących, że wszystko im wolno. Jeśli takie sytuacje się zdarzają to bardzo dużo osób traci przyjemność z gry, a gra ma przecież każdemu sprawiać frajdę. Zdarzają też się osoby, które są bardzo młode, niedoświadczone i nieświadome popełniania błędów. Staram się nakierować ich na dobrą drogę lecz nie jestem w stanie wszystkiego zrobić za nich jako gracz, np. przenieść ich do tt po kolejnej nieogarniętej przez nich rundzie. Lubię pomagać ludziom ^^ 10. Steam_ID: STEAM_0:1:183984908 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia. Aktualnie jest koniec roku szkolnego więc nawet będą dni, gdzie będę siedział cały dzień. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze zazwyczaj po szkole, przed treningiem czyli około godzin 16-20, w weekendy jeśli nie mam innych zajęć to od rana do wieczora. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 1200 godzin sumując wszystkie konta 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, byłem nawet właścicielem jednego serwera jailbreak lecz to było dawno i nieprawda ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 14. Hangetsu

  Byłem przy sytuacji, UNNAMED przyszedł po prostu ponadużywać możliwości bycia w CT a jak zauważył, że ktoś wbił na serwer i byli we dwójkę, to przeszedł do TT mówiąc, że nie chce już mu się być w CT. Kiedy @enter był w celi ten zaczął do niego strzelać i powiedział, że nie obchodzi go ban na CT więc myślę, że takowego mógłby otrzymać.
 15. Hangetsu

  1. Nick: Hangetsu 2. Imię: Oskar 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Jak na razie nie, w przyszłości tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/598779 8. Parę słów o sobie **: Jestem Oskar, mam 16 lat, na serwerze zacząłem grać w te wakacje. Były dni, gdzie spędzałem na serwerze całe dnie i były też takie, gdzie nie byłem ani razu. Teraz wróciłem i zamierzam podczas majówki siedzieć prawie cały czas. Interesuję się e-sportem, siatkówką, karate i programistyką. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ chciałbym móc pilnować serwera, kiedy nie ma nikogo z administracji. Są sytuacje, gdzie niektóre osobniki bez mutacji doznawały ciekawych uczuć z moją mamą i wtedy po prostu chciałbym ich ukarać tym kickiem, czy mutem. Czasami też panuje chaos, wszyscy krzyczą, wyzywają się i chciałbym to ogarnąć. 10. Steam_ID: 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No to jak pisałem. Zależy od dnia, ale zapewne 1/3h dziennie 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po szkole, czyli około 16-18, a w weekendy mogę nawet cały dzień. Zależy, kiedy wstanę i jaki będę miał plan dnia. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines