Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Bany /mute za nic


Mefixoseles

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:asp.Mikołaj Białach
2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin
3. Nick oskarżonego:Donozor
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:79135034
5. Data i godzina zdarzenia:01-01-18 21:28
6. Mapa:Mirage
7. Opis sytuacji: A więc gdy gralismy znalazlo sie 2 graczy ktorzy siedzieli najprawdopodobniej na ts i chodzili we 2 do pałaców i sie porzepuszczali wiec zadalem pytanie do admina czy jest dobrym admine ze pozwala na takie cos i dostalem bana 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://www46.zippyshare.com/v/SzZxokcN/file.html              http://www46.zippyshare.com/v/DAcFh9NS/file.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji dostał mute tak na prawdę za nic , ostrzegł tylko kolegę żeby nie nadużywał mikro bo może dostać bana. Ciekawi mnie jak się z tego wytłumaczy bo to ewidentne nadużywanie admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uczciwie traktować gracza z którym zawsze były problemy toxyczny, obraza graczy, jeździ po rodzicach pamiętam go jeszcze z dd2 nic się nie zmienił.
Ban jak najbardziej słuszny.

A propo zgłaszania takie rzeczy robi się na u@, jak byś miał jeszcze jakieś zdjęcia z ts było by fajnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli mam rozumieć, że zgłaszałeś na ogólny fakt, iż ktoś łamie regulamin, tak?

Jeżeli tak, to nie rozumiem skargi. Każdy gracz ma obowiązek zgłaszać takie rzeczy na u@, a nie na ogólnym czat lub przez mikrofon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Nie  chodzi za co ten ban i te muty na zmianie stron za to ze ostrzegłem ze moze dostac bana za to że naduzywa mikrofonu ??? Donozor nic nie wnosi na serwerze gra ma wyjebane ze dzieci na mikrofonie gadaja a to chyba jego zadanie zeby cos z tym zrobic .... Nie zglaszalem na u@ bo po co i tak by z tym nic nie zrobil ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybaczcie ,że dopiero teraz odpowiadam.


To skoro by nie zareagował to po co zgłaszasz ogólnie? Jeżeli za samą informację, a nie zgłoseznie odstałeś mute, to fakt, skarga słuszna, ale jeżeli mówisz mi, że nie zgłaszasz bo to oleje, no to jak to wygląda?

Proszę też o jakieś konkrety, bo ten temat na ten moment wygląda jak odbijanie pałeczki, jeden mówi TAK, drugi NIE i nie ma dowodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poproszę o jakieś demka, screeny. Nawet wypowiedzi świadków pomogą ;) 

W tym momencie nie jestem w stanie tego ocenić. Temat trochę już leży, a jeszcze z takimi zarzutami wolałabym rozstrzygnąć to jak najszybciej. :D 

 

 

Sytuacja już nie występuje. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności