Skocz do zawartości

Widoczny nóż u Ninji.


Olwar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Piszę w sprawie rzekomego buga u ninji. Chciałbym wyjaśnić ten temat, bo budzi kontrowersje. Czy jest to gdzieś uwzględnione w regulaminie? Na forum, w temacie o manie, przeczytałem że można ulepszyć niewidzialność ninji do 0. Zainteresowany tym, kupiłem manę, ulepszyłem i gram niewidoczną ninja. Problem w tym że nóż się "buguję". Jeśli wybiorę skin noża z dostępnych, to ninji nie widać, ale jej nóz tak. Moim zdaniem nie ma to specjalnego sensu, skoro oprócz cienia, radaru i latarek, widać jeszcze nóż. A przecież mam 0 widoczności... Dodam że każdy może kupić latarkę za złoto, ale anty-naświetlenia nie można kupić. Chciałbym się dowiedzieć jakie zdanie na ten temat ma osoba odpowiedzialna za regulamin.

Podsumowując: Gram standardowym nożem, bez skina, dlatego nożyk pozostaje niewidoczny, ale jeśli wybiorę sobie kolorowy nożyk, to ten nóż wiadać, a co za tym idzie, widać i mnie. 

Napisałem w związku z wywaleniem mnie z serwera przez admina "Samobójcę". Który niestety nie potrafił wskazać mi punktu w regulaminie, który łamie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według poradnika dotyczącego many, po ulepszeniu ninji jestem w pełni niewidzialny. W pełni to znaczy, że noż też powinien być niewidoczny. Przynajmniej takie jest moje zdanie."Niewidzialność: Zmniejsza naszą niewidzialność [ 400 Many ] = -5 za każde ulepszenie (Można ulepszyć 3 razy). Gdy załadujesz na full, jesteś w pełni niewidzialny"

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli po zmianie noża z !knife pojawił Ci się nóż przy full niewidce, tak?

Dodam jeszcze, że niekoniecznie masz rację w tym co piszesz. CS:GO to nie CS 1.6, tutaj niewidzialność na broń ustawia się zupełnie inaczej i na pewno nie jest to tak łatwe. Nie mogę ustawić danej widoczności broni, a tylko całkowicie ją ukryć i tak też robię gdy ilość punktów widzialności jest równa temu co ostawiłem w warunku. Wszelkiego rodzaju zmiany noży, gloves itd wpływają na to, a więc może się przez to bugować. Jeżeli ja usuwam model, a Ty go dodajesz przez np: komendę !knife, to logiczne, że się to zbuguje.

Proszę więc nie patrzeć na to tak, że widzialność ogólna to widzialności całkowita, bo tak nie jest. Widoczność samej postaci można edytować, ale już z samą bronią jest dość ciężko.

Ja sprawdzałem te modele na botach i ukrywa nóż gdy gracz nie nakłada żadnego innego modelu, a więc najprawdopodobniej wina leży po stronie samego wybrania gloves/ws/knife

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, przy zmianie noża z !knife, nóż staje się widoczny. Dziękuję za wyjaśnienie, widzę że CS:GO jednak mocno różni się od poprzednika. Czyli przy warunku całkowitej niewidzialności, widoczność noża jest całkowicie wyłączona, aż do momentu zmiany skina, poprzez komendę !knife?

Chodzi mi o to, czy dozwolona na serwerze jest gra z niewidocznym możem. Bo ja przecież nie buguję noża, gram ze standardowym skinem, dzięki czemu nóż pozostaje ukryty. Niektórzy gracze uważają że robię coś zlego, bo przecież wcale mnie nie widać, a powinno być widać nóż. Nawet admini tak uważają, co jest dość flustrujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Napisałem w związku z wywaleniem mnie z serwera przez admina "Samobójcę". Który niestety nie potrafił wskazać mi punktu w regulaminie, który łamie. "

Bugowanie - [Kara: Ban na 1 dzień, 1 tydzień] <--- PROSZE :-)

Skoro po starcie rundy widać Twoją kosę, a Ty stoisz w miejscu i ją bugujesz to oczywiste że zwrócę Ci uwagę prawda?Grałem wcześniej zniewolonym, który też wcześniej był niewidoczny jak ninja i widać było jego kosę i nie było o tym lamentu na forum... A ty Wczoraj przez jakieś 30minut siedziałeś i rozmyślałeś jak zbugować tą kosę żeby jej widać nie było. Udało Ci się? Gratulacje! Więcej tego nie rób :-)

A co do samej wypowiedzi... dostałem propozycję od graczy żeby obejrzeć demko z godziny 12:11 gdzie mówisz zupełnie co innego :)

Na Twoim miejscu to założyłbym osobny temat na propozycje, a osobny na skargę. Pozdrawiam

Edytowane przez Samobójca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Samobójca said:

"Napisałem w związku z wywaleniem mnie z serwera przez admina "Samobójcę". Który niestety nie potrafił wskazać mi punktu w regulaminie, który łamie. "

Skoro po starcie rundy widać Twoją kosę, a Ty stoisz w miejscu i ją bugujesz to oczywiste że zwrócę Ci uwagę prawda?Grałem wcześniej zniewolonym, który też wcześniej był niewidoczny jak ninja i widać było jego kosę i nie było o tym lamentu na forum... A ty Wczoraj przez jakieś 30minut siedziałeś i rozmyślałeś jak zbugować tą kosę żeby jej widać nie było. Udało Ci się? Gratulacje! Więcej tego nie rób :-)

A co do samej wypowiedzi... dostałem propozycję od graczy żeby obejrzeć demko z godziny 12:11 gdzie mówisz zupełnie co innego :)

Na Twoim miejscu to założyłbym osobny temat na propozycje, a osobny na skargę. Pozdrawiam

Po starcie rundy czasem widać nóż, a czasem nie. Dlatego zmieniam poprzez !knife skin na standardowy i nóż znika. Wczoraj rozmyślałem raczej, jak obejść buga, który sprawiał że mój nóz był nadal widoczny, przy widoczności 0. Inny gracz, grający w tamtej chwili na serwerze miał ninje z 0 widoczności i zawsze ukrytym nożem. Nie wiem dlaczego u nigo nóż się nigdy nie pojawiał, a umnie czasam tak. Dlatego starałem się ukryć ten nóż. To oczywiste, że ulepszając ninje chciałem być całkowicie niewidoczny. WIdoczny nóż przekreśla moim zdaniem tę klasę.

Odnośnie zniewolonego się nie wypowiem, bo nie znam tej klasy, ale domyślam się że jest to klasa, dla której niewidzialność jest tylko dodatkiem i może używać karabinów. Ninja to zupełnie inna klasa i nie powinna być porównywana do żadnej innej.

Pozdrawiam

Edytowane przez Olwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugiem jak dla mnie jest brak widoczności noża, a nie na odwrót.

Ktoś raz wydał 11zł na manę, i teraz wszyscy gracze co mapę mają tracić 25złota na latarkę? Bezsens. Widoczność samego noża to i tak mało, bo praktycznie go nie widać. Gdybyś umiejętnie podszedł do tej klasy, to byś nawet nie odczuł tego że widać ten nóż. No ale Ty wolisz rash zamiast poczekać na plecki :-) 

Sam na ninji mam 33lvl, i nie narzekałem ani przez chwilę :-) Często otwierałem tabele i nie ulepszałem niewidki. Całkowita niewidoczność na tej klasie doprowadzi do tego, że będzie OP. I możliwe że wkrótce zobaczymy latające ninje z full ulepszeniem za manę, i ani jednej premki :)

Podsumuję... jestem za tym by nóż był widoczny! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności