Skocz do zawartości

Jaki telefon 2017/2018?


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim :) Pewnie niektórzy siedzą w tym, a więc chciałbym dopytać się was jaki polecacie, proponujecie telefon do zakupienia? Bo kończy mi się niedługo umowa a przydałoby się w sumie coś nowszego, lepszej generacji. Kwota która by mnie interesowała w przedziale 500-1500zł.

Coś ode mnie " Xiaomi " Czy jakoś tak? co sądzicie, jaki model lub coś? Lub coś z samsungów s7+/-, albo po prostu inne modele. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, z góry Dzięki za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Samsunga Galaxy S6, sama go mam i jest to najlepszy telefon który miałamdo tej pory. 

Nie dość że jest duży (a u mnie to jest wielki plus) to jakoś dźwięku czy wyświetlacza jest idealna. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiem się na temat Xiaomi, bo mam sama, moja sis i nawet ciotce poleciłam.

 

Niby to chiński telefon, a jak wiemy zazwyczaj takie mają od razu naklejkę z tekstem "to się szybko popsuje" to ja użytkując od już ponad roku Redmi 3S. Mogę szczerze powiedzieć, że jak za taką cenę to lepszego się nie znajdzie. W tym momencie za 500 zł, można kupić telefon porównywalny do tego ze średniej półki cenowej (mówię tu o progu 1000-1500). Oczywiście trzeba wiedzieć gdzie zamówić. Ja osobiście polecam https://www.gearbest.com. Trzeba pamiętać, żeby podczas otwierania paczki nagrać filmik, aby w razie czego mieć podstawę do reklamacji, gdyby telefon się nie uruchamiał.

A w tym zakresie cenowym polecę Mi 5X lub Mi 6

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei p10 lite - Szybki i niezawodny. Mam go już ok. 2 miechy i jak do tej pory sprawuje się znakomicie, ani razu sie nie zaciął. Dlatego szczerze polecam. :)

Plusy:

- Dobra bateria, funkcja szybkiego ładowania, duży dobry wyświetlacz, dobry aparat, touch ID i wgl dużo przydatnych funkcji typu obsługa jedną ręką.

Minusy:

-W sumie to żadnego nie zauważyłem. No może oprócz tego, że producent nie dodał możliwości zagrania w gierkę po kilkukrotnym kliknięciu w wersje androida. :D:D

 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi mi6, ponieważ ma najlepszy stosunek cena-jakość. Np. na gearbest masz xiaomi mi6 za 1600 zł +/-, a jest jednym z najbardziej wydajnych telefonów w tym momencie ;d

Edytowane przez aassingo
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności