Skocz do zawartości

JustNikoś


JustNikoś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JustNikoś

Link do SS: Niestety takowe nie istnieją

Wycinek z konsoli:Connecting to public(193.33.176.67:28155) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
#Valve_Reject_Banned_From_Server

(nie wygląda jak w poradniku ale tak u mnie wygląda w konsoli)

Serwer: [PL]Cs-Classic.pl[NewDiabloMod][WS/KNIFE][GILDIE][DIABLO]

Link do bana: http://diablocsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=reklama&advType=name

 

Słowo ode mnie, chociaż wiem, że tego tutaj być nie powinno. 

Nazywam się Nikodem, mam 17 lat. Na serwerowni, której reklamę posiadałem w nicku byłem administratorem i z tego powodu musiałem to mieć w nicku. Jestem trochę zapominalską osobą, przez co często zdarzało mi się wejść na ten serwer, posiadając reklamę w nicku, na co administracja od razu zwracała mi uwagę. Prośbę tę składam tylko i wyłącznie z powodu tego, że serwer ten bardzo mi się spodobał, atmosfera jest super, a administracja miła. Nie chciałbym, aby moja przygoda z tym serwerem skończyła się w ten sposób. Teraz, po rezygnacji ze stanowiska administratora chciałem się zaangażować trochę mocniej w ten serwer i poczułem się głupio, że z powodu mojego nieogarnięcia kolejna rzecz, którą lubiłem, została mi odebrana...

Więc jest to wielka prośba ode mnie, abym mógł  otrzymać jeszcze jedną szansę zagrania na tym serwerze z osobami, z którymi udało mi się zbudować całkiem przyjazne stosunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a więc tak.

Dział, w którym napisałeś prośbę o ub nie zajmuje się takimi rzeczami jak bany za reklamy czy inne typowe bany serwerowe (mam na myśli wszystkie oprócz cheatów).

Załatw to w dziale Ndm (New Diablo Mod). Co dalej z tym będzie? Zadecyduje administracja serwera :). Powodzonka!

Pozdrawiam Peter :3.

edit: I na złożenie prośby o ub masz 3 dni od nabycia bana :P. (a ban jest jeszcze z 21.12.2017r.)

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Peter zablokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności