Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]polski snajper


morderca płaczków

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:\
Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!!
2. Kto zawinił? (admin/gracz):

pseudo amin 

3. Nick oskarżonego:

polski snajper  

4. Steam_ID oskarżonego:

 

5. Data i godzina zdarzenia:

01-04-18 22:21

6. Mapa:

 

7. Opis sytuacji:

Pseudo admin ciskal sie o wczorajsze zajscie  wymiana zdan na Pw .  Prowokował całe zajscie  aby zbanowac . cytuje " przypomnij  mi co wczoraj do mnie pisales na pw ' p[oczym powiedzial cos o lamusie w moim kierunku  i dął mi bana  bezpodstawnie .  ja sie pytam jak takia gimbaza dostaje admina ????

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):
Edytowane przez morderca płaczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mało pisze na forum w grze bardzo rzadko używam mikrofonu. Sytuacje znam Pan który napisał posta wyżej o nicku ' Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!! ' bardziej znany jako 'Lary' 03.01.2018 wchodząc na serwer obrażał mnie oraz innych graczy. Nie będę ozywał słów tego dzieciaka ale zwróciłem się z prośba o zaprowadzenie porządku na serwerze do admina 'polski_sniper'. Admin wchodząc upomniał delikwenta po czym sam usłyszał parę nie miłych slow co skutkowało zbanowaniem owego Pana. Dziś również obrażał graczy i adminów stad jego wspaniały nick....' Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!! ' i po raz drugi otrzymał bana więcej informacji udzielę na7 priv. Pozdrawiam dyrekcje były adm SoniC

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś mnie wyzywać z kolegami jak sie zapytałem co chciałeś odemnie wczoraj jak zacząłeś mnie wyzywać. Mam na to świadków poza tym dzis wyzywales gracza ktory wczoraj zgłosiła cie za obrazę graczy a nawet jeżeli wyzwalem cie to na priv w przeciwiestwie do ciebie a priv do serwa nie ma nic

Dowody :demko /gracze

 

Prowokacja a pytanie dwie inne rzeczy poza tym on tez "prowokował " żebym tez go obraził wiec zastanów sie nad tym co piszesz 

 

Zapytać sie moze każdy na serwie nie ma zakazu pytania w regulaminie 

 

No ja zapytałem  "mozesz powtórzyć to co wczoraj pisałeś " a ty zeby ja tez powtórzył to co napisałem i dobrze wiedziałeś ze musiał bym ci wtedy ubliżać wiec zrobiłeś to samo co ja tylko ze ty potem z kolegą oddałeś bluzgi w strone administracji 

 

'Dzieciaku' heh zabawny jesteś 

Ja mam świadków demko . Wyzywałes graczy adminów to ban i tyle w temacie 

 

Przytoczyłem sytuację z dzis i wczoraj..  Zrozumcie ze to wam nie wyjdzie ktos jest toxik dostaje bana i swojego postepowania nie zmienię

Admini i świadkowie sir wypowiedzieli  nie na moją nie korzyść 

 

Zapytałem nie mialem na celu zbanowac za wczoraj na priv bo bylo by to głupie tylko chciałem wyjaśnień dlaczego mnie zwyzywał skoro on zawinił na priv zapytać sie nie moge bo zostałem zablokowany więc nastawiony pokojowo zapytałem 

Edytowane przez polski_sniper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś również obrażał graczy i adminów stad jego wspaniały nick....' Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!!

 

 

Dowody ???    moze tak nie bedziesz goło słowny ??? 

 

Zacząłeś mnie wyzywać z kolegami jak sie zapytałem co chciałeś odemnie wczoraj jak zacząłeś mnie wyzywać.  ?? 

 

hahah smieszny jestes :D    prosiles abym powtórzył jak ci wczoraj nawciskałem w  pw skoro serwer nie ma nic do tego po cholere o to prosiles 

 

co ma pw do servera ???? jak obije komus morde na ulicy to dostane bana na serwie ??? jestes niepowazny ???

 

co  ty pieprzysz dzieciaku ???      on tez "prowokował " żebym tez go obraził  ????????? kiedy gdzie ???  weź na pokaż . i przestan plakac  dales dupy taki jest fakt :) miej jaj i przyznaj sie nie sciemniaj . 

 

Jak mowi taki jeden z pochlastana morda ram pam pam pam . jak dla mnie chlopaczek to raczej niech wezmie sie za nauke a nie naduzywanie  władzy :) Zastanówcie sie  kim sie otaczacie . To wiele o was mowi :) A aby wyjasnic cala sytuacje z tym obrazaniem  to wszystko robiegało sie o to iz  wszyscy darłi mordy powiedzialem zeby zamkneli pyski to zaczela sie awantura a potem na skarge do  admina i  tak jakos sie potoczyło . 

 

no wiec udowodnij to  .  kiedy usłyszałes jakies bluzgi z mojej strony  ???  powiedziałem ?? napisałem ???  jesli tak  to  wklej  i bedzie po temacie . :)

 

Kolejna perełka :D  wsrod adminów  "wienc"    "bendzesz"   "pżeczytać"   skad wy ich wyłapujecie  ?? :D     Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!!  dość głośno mówił ?? kiedy ja głośno mówiłem :D masakra jakas 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj polski zacząłeś dzisiaj sam wbiłeś i mówisz no powtórz to co wczoraj pisałeś A to jest prowokacja więc wiesz i później jeszcze powiedziales frajer czy tam lamus i ty nie masz kultury dla graczy

 

King Ale on zaczął może to wyzywać na pv po banie A dzisiaj można zobaczyć kto zaczął prowokacje

 

 

Nie nick ma znaczenie nic nie było mowy o nick'u zaczął polski mówiąc no to co pisałeś mi wczoraj powiedz to bana dostaniesz.

 

Ale sam fakt że zacząłeś A admin nie powinien, zobaczycie demko to się przekonacie.

 

Ale ty powiedziałeś że powtórz to ci wczoraj pisałeś A on że może napisać A ty to bana dostaniesz 

 

 

Polski może dość spamienia na demku opiekun czy ktoś zobaczy.

 

Weź już proszę na demku powinna być cała sytuacja i zobaczysz sam polski_sniper nie udawaj niewiniątka 

 

Polski_sniper to nie chodzi o wczorajszą sytuację tylko o dzisiejszą więc dzisiaj samo ogladnijo 22;20 może 

 

Moim zdaniem koniec spin jutro opiekun obejrzy demkoi zobaczy dzisiejszą sytuację.

 

Polski ale nie chodzi o toxic tylko dzisiaj ty zawaliles zacząłeś sam obejrzysz demko z DZISIAJ to zobaczysz 

 

Dokładnie zobaczycie na demku chciałeś daj bana bo nawet powiedziałeś że jak powtorzyszto bana dostaniesz czy coś takiego może koniec pisania czekamy na rozpatrzenie siatki demko z DZISIAJ 22:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dać link do demka z mapy i zobaczyc kto ma racje a twoj nick jak by nie patrzec prowoklowal do klotni a z tego co mi wiadomo za bana zaczales obrazac go na pv wiec nie wypowiadaj sie o obrazaniu innych bo sam swiety nie jestes :)

 

 

Nick prowokowal do klotni a co do sytulacji na servie zobacze sobie demko ;)

 

 

Ogladalem demko i od samego poczatku lary prowokowales do klotni "Zaraz bana dostaniesz" itd podburzales ludzi na serverze malo tego ty i twoi koledzy mowiliscie ze ten server jest slaby polski sniper prawie przez cala mape byl na spect pod koniec powiedzial abys powtorzyl to co pisales i nagle wielkie obrazanie snipera i adminow nie powiem jak mowiliscie bo to serio bylo zalosne wielce sie prujecie a tak naprawde to to byla wasza ewidentna prowokacja jak bym byl na servie to ode mnie tez byscie dostali bana 

 

Kolego widze ze nawet nie wiesz co piszesz na demku widzialem jak bylo i kto co mowil on byl na spect i od samego poczatku prowokowales dla mnie to ty zaczales a potem jeszcze twoi koledzy ;)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem przytej sytuacji lecz nie od początku jednak mogę powiedzeć , że pan  Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!!  dość głośno mówił i wogule zrobił się zamęt na serwerze ponieważ i jego koledzy się przyłonczyli i powstał jeden wielki chaos i w pewnym momencie usłyszałem że "wszystcy admini są pojebani" lub coś w ten deseń i gdy się zapytałem czy ja też odpowiedzał że nie poczym otrzymał bana i była następna mapa i jakoś pusto się stało na arenkach troche było to dla mnie dziwne lecz nie patrząc na to zacząłem rozmowe z polskim snajperem o co chodziło i powiedzał ze wczorajszego dnia gracz Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!! dostał bana. Po jakimś czasie wbił jego kolega i powiedzał żebym potwierdził tą skargę lecz odpowiedzałem mu że muszę wpierw pżeczytać skarge i dopiero moge się wypowiedzeć poczym wyszedł wienc jestem i sie wypowiadam nie intersuje mnie czy bendzesz mnie lubić czy nie ja pisze prawde jak było i nie bende kłamał dla czyjejś korzyści jaby snajper zawinił to bym napisał ze zawinił a tak naisałem jak napisałem. I proszę mnie nie wciągać w sytuacje kturej całej nie znam...

 

Pierwsza żecz odpierdol sie od mojej pisowni za przeproszenie po drugie boli cie to ze prawde napisałem i nie potwierdziłem kłamstwa sorry ale ja myśle co robie dwa razy przed tym a ty co nie pomyślałeś tylko( jak płaczące dzecko do mamy bo spadł ci lodzik) OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE. niesz czego się przyczepić to pisowni sie czepiasz pozdro dla cb...

 

Wtedy co wszedłem chyba ze mam za głośne słuchawki lecz nie sądzę bo jak wcześniej wszedłem na arenki normalnie mogłem porozmawiać i szystkich dobrze słyszałem a wtedy ledwo co kogo słyszałem przykro mi :( lecz pisze to co widzałem i słyszałem.

 

Powiem tak ja myje uszy a nie wietrze (tak jak ty) i słyszałem ze powiedzał do cb "lamus" lecz i ja bym tak powiedzał jak bym był na jego miejscu to była chora sytuacja z twojej strony bo sam wpierw obrażałeś serwer ze słaby i wogule płacz bo bana dostałem "na słabym serwie" gościu jak jet słaby to po co ta skarga nie ogarniam dzisiejszej młodzeży . Dlamie to koniec tematu i czekam aż rostrzygnie to opieku. dzenkuję Dobranoc.

 

kolorowych jarmarków :D  ram tam tam tam  koników bujanych :D   a taki był ładny amerykanski :D  Ośmieszacie się  i całą ta instytucje :D 

 

zapytać sie nie moge bo zostałem zablokowany więc nastawiony pokojowo zapytałem     hhahahahahahahah zaraz umre ze smiechu :D  polecam  przesłuchac demko :D   jaki pokojowy sie zrobil :D 

 

po drugie boli cie to ze prawde napisałem i nie potwierdziłem kłamstwa   ???  nic mnie nie boli :) świetnie sie czuje . Ja sie pytam kiedy  bylem głośno ??? 

 

ostatnie co mowiłem i powinieneś slyszec chyba ze ma w uszach miód  to było  pytanie snajpera co do mnie powiedzial bo on mnie pierwszy obraził mowiac lamus czy cos takiego  zapytałem sie co on do mnie powiedzial  i w tym momencie dostałem bana .  szanowny kolego po fachu :D 

 

hahahah no to sa jakies jaja :D    prowokujacja wysmiewajac sie z e za byle co dostaje sie bana ???? to jest prowokacja ?? za prowokacje dostaje sie bana ???  myslalem ze za obrazy ?? za pseudo rashowanie ,  połowie ekipy wolno innym nie :D   w kupie wszyscy jednakowi :D  porazka . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

wyjasnij mi gdzie   jest prowokowanie do klutni  :D lary prowokowales do klotni "Zaraz bana dostaniesz"   zbyt ułomny jestm albo nie ogarniam waszej składni :D  oraz tego co chgcecie przekazać . 

 

z was sie smieje cały czas  dawno sie tak nie ubawiłem :D    Prawda jest taka ze  na siłe chciales dac bana i dałes bez powodu  mowie o dzisiejszym zajsciu . 

 jesli jedynym weryfikujacym bedzie king to pozdro dla ziomali spod trzepaka :D  .

 

 nie ogarniam dzisiejszej młodzeży     hahahahahahahaha teraz umarłem ze smiechu 

 

ide szkoda czasu :D jedna szajka  mysle ze jesli ktos ogarniety  ogladnie demko to   bedzie płacz :D   dobrej nocy  uzywajcie smaru lub kremu  aby rąk nie pozacierać 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wypowiedź opiekuna..  

Ps chlopaki jesteście zwykłymi graczami i chcecie wygrac z administracją heh kazdy popiera to ze dostałeś bana tylko ty i twoich 2 kolegów trzyma twoją strone dzieciaku 

 

Śmiej sie ale prawda jest taka ze to wam nie wyjdzie zobaczymy jak sie  będziesz wtedy śmiał 

 

Brawo udowadniaj jeszczę jaki to mądry 2 nowych graczy próbuje obalić administracje tego jeszcze nie bylo

 

Z mojej strony to wszystko czekam na opiekuna i zapewniam wam wielkie zaskoczenie..  Lary po tym jak wyzywales graczy, adminów serwet to jak dla mnie nie masz czego szukać juz u nas nie pozdrawiam i końce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było głośno, polski zobaczysz sam na demku jak opiekun obejrzy zacząłeś prowokacje 

 

King bo taką prawdą płacze jak nie wiem co on zaczął prowokacje więc nie było Sienna serwis nie wiesz sam później jakiś tam typo się włączył i on powiedział że serwer jest chujowy i że on obraził mame larego i nie dostanie bana sam się wczoraj chwalił że napisał mu że jego matka jest za 5 zł A prowokacje to polski zaczął żądając idiotyczne pytanie krążąc temat..m

 

Polski tobie nie wyjdzi bo obraziłaś pierwszy lamus czy coś takiego, nie chodzi o konkretną degradację upomienie żebyś zrozumiał 

 

 

To polski sniper prowokowal żądając to idiotyczne pytanie mógł dac muta A nie ppdkręcając sytuację obrazajac jako pierwszy

 

Zobaczymy kto prowokowal oni gadali na swoje tematy nie potrzebie ciągnął temat z wczoraj dobra tez się opiekun niech rozpatrzy

 

 Jak lary prowokowal to to nie obraził tylko zaczął polski tym lamusem czy coś wiesz admin powinien sam muta A nie obrażać narazie 

 

Polski nie wiem czy jesteś godzien być administratorem z takim zachowaniem ja kończę już się wypowiedziałem 

 

Ty wyzywales larego też kończę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku mapy prowokowales a za prowokacje jest ban polecam przeczytac regulamin a jesli chodzi o "zaraz bana dostaniesz" mowiless tak do typa bo cos zrobil 

 

Lary prowokowal od poczatku mapy wszystko jest na demku opiekun zobaczy i sie sie sprawa wyjasni 

 

http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1515100140-1515101100.zip

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy oglądnac demko polecam do 10 minuty strasznie krzycze :D smiech musisz umyc uszy . nie dosc ze klamiesz to jeszcze głuchy  :) .  A snajper to chlopczyk ktory  ndrabia  włądza na serwie .  banuj wszystkich  nikt tu nie bedzie chcial grac  cebulaku . :) przez takich  adminów .  polecam to demko  pokazuje jaki to osioł . :) ja nic nie zrobilem na demku a ban wskoczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzeć demo o ile to możliwe z 03.01.2018 z mapy am_dust2014  gdzie kolega Lary odgrywał główna rolę w obrażaniu graczy w tym mojej osoby. Dziś usłyszałem ze jetem cyt. konfidentem, choć nie było to w prost skierowane do mojej osoby można było to wywnioskować. Wiec według mnie tym sposobem kolega przyznał się do popełnionego czynu. No bo jak można nazwać kogoś konfidentem skoro jest się bez winy?? Chyba coś tu nie gra? Opiekun rozstrzygnie. Jak dla mnie koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim z tej konwersacji przypomnieć o możliwości edytowania wypowiedzi, bo zrobił się tu niezły spam. Na ten moment zamykam i jak jutro wstanę, to się temu przyjrzę i zadecyduję.

 

Edit: Zrobił bym to już wcześniej, we wzorze jest napisane dokładnie, jeśli nie ma dowodów to skarga jest odrzucana bez sprawdzania, z automatu, więc odrzucam

Edytowane przez Browar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Browar zablokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności