Jump to content

[ODRZUCONA]Skarga na admina polski_sniper


Majster88
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Majster
Kto zawinił? (Admin/Gracz): Admin
Nick gracza/admina na którego składasz skargę: polski_sniper
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:  22:20    04.01.2018
Dowody (demko/screeny/świadkowie): Kubson, admin Heheszki, Lary i użytkownicy o tej godzinie na serwerze 
Opis sytuacji:  Wczoraj polski_sniper obraził mamę Larego że jest za 5zł jestem świadkiem wraz z kubsonem, a dzisiaj zaczął awanturę do larego i powiedział że jest frajerem to ja przytoczyłem, że admin nie powinien obrażać mamy takie zachowanie skandaliczne, i po czym powiedziałem mu co o nim sądzę wkurzył się i zbanował pierwsze larego i mówiłem mu że sam obraża a banuje moim zdaniem nie powinien być na tym stanowisku, Admin Heheszki czy coś takiego próbował złagodzić sprawę ale z poskim_sniperem się nie da, jeszcze jeden chłopak się wtrącił że własnie obrażał mamę i nic ale nie pamiętam jego nicku Heheszki słyszał i kubson bo byli w tym czasie na serwie liczę na upomnienie chociaż admina. ( lary miał wtedy nick Uwielbiam płaczliwe ZDY !!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Przecież Heheszki ma admina to powinien chyba upominąć polski_sniper przecież, albo nwm zawołać Opiekuna lub zastępce opiekuna.

albo nawet w sumie jak polski_sniper dał bana na 10minut kingowi to heheszki mogłeś też mu dać.

No to moim zdanie to wyjaśnione. 

Edited by SoNuŚ.
Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o banowanie go tylko o zachowanie zaczął prowokacje na serwis przytaczając wczorajszą sytuację żeby pokazać jaki to on jest i może go zbanował dzisiaj na demku jest wszystko nagrane nie ma sensu tu spamic dzisiaj opiekun czy ktoś tam ma ogarnąć całą tą sprawę 

Link to comment
Share on other sites

http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1515100140-1515101100.zip ...  Lary od samego początku prowokował mówić do innych graczy uważaj bo bana dostaniesz co chwila itp po zapytaniu sie go o co mu wczoraj chodziło ze mnie wyzywał (bo nie mam możliwości na priv bo zostałem zablokowany ) zaczęła sie ostra krytyka w moją stronę /serwera/administracji na demku jest jak Lary i dwóch jego kolegów śmieją się z serwa ze jest na szybko zrobi miony wyzyw gracza oraz mnie wielokrotnie po czym słychać cos w stylu ze wszyscy admini są przyjebani 

Dowód : demko / świadkowie wszyscy wypowiedzieli sie w poprzednie skardze 

Heheszki również twierdzi ze zawinił lary i jego *ekipa* wiec nie mial podstaw na banpwanie mnie 

Dzięki pozdrawiam

Chyba nie nie rozumiesz albo nie wiesz jak sie edytuje żeby nie spamić. Chciałem wyjaśnień nie kłótni nie zrozumiesz tego bo sie chyba zakochałes w tym typie ja ci daje odpowiedź a ty caly czas to samo zmień argument

Edited by polski_sniper
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miał bo ty zacząłeś może mówił lary Ale adminowi heheszki jakoś nie przeszkadzało tylko ty wróciłeś ze spekta i ty zacząłeś mówić no powtórz to co mówiłeś wczoraj A ja powiedziałem A ty czemu nie powtorzysz jak mame mu zwzywales że jest za 5 zł larego mama więc na chuj za przeproszeniem pytałeś sam obraziles jego MAME A nie jego więc widać zachowanie admina na demku slychac kto co mówi, chciałeś żeby powtórzyć to czemu sam tego nie zrobiłeś obraz mame może komuś jeszcze.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Byłem na servie i słyszałem polski zaczął prowokacje mówiąc żeby powtórzył A po c9 mu to do szczęścia potrzebne ? Żeby bana dostał no sam pomysł jesteś adminem i namawiasz kogoś do obrażania żeby mu bana dac, i polski sniper obraził mame larego !

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Ban słuszny Zaczeliście się z nim kłócić on nazwał jednego z was frajerem, ponieważ go prowokowałeś potem zwyzywaliście go cieszcie się, że macie bany na tak krótko. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy