Jump to content

Prośba o UB


JustNikoś

Recommended Posts

Zostałem przekierowany tutaj, aby móc prosić o UnBana na serwerze NDM. Nie jestem do końca pewny, czy w takiej sytuacji obowiązuje jakiś wzór, czy jednak jest on niepotrzebny. Mój ban został nadany za reklamę innej serwerowni i bardzo mi jest tego żal, ponieważ bardzo przyjemnie mi się grało na tym serwerze. O wiele więcej na temat tego bana, jak i również więcej wyjaśnień znajduje się tutaj : https://forum.cs-classic.pl/topic/61773-justnikoś/?tab=comments#comment-383869 . Sam również byłem administratorem, przez co rozumiem, dlaczego dostałem bana i dlatego również składam tę prośbę, aby umożliwić mi jeszcze raz możliwość gry na tym serwerze.

 

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, ban jak najbardziej był słuszny, i z tym nie ma co się spierać zresztą sam się chyba z tym zgadzasz.

Reklamowanie innych serwerów, stron uważanych za konkurencje sieci - [Kara: 1 dzień - jeśli jednorazowo, Ban na zawsze - jeśli spamuje]

Z tego co wiem to na NDM admini najpierw upominają, i proszą o usunięcie reklamy... a dopiero po jakiś 3-4 rundach dają bana. Więc mam małe wątpliwości, że Twój ban był efektem Twojego zapominalstwa. Nie znam Admina który Cię zbanował, a to on powinien się wypowiedzieć w tym temacie.

Osobiście nie mam nic przeciwko byś dostał "drugą" szansę, bo żadnych innych banów nie miałeś. Ale to zapewne (o ile uda Ci się dostać UB) będzie Twoja ostatnia szansa, więc sugeruję zajrzeć do regulaminu, i przeczytać go na początek ze 3 razy.

Ja jestem na Tak, ale jeśli złamiesz regulamin dostaniesz ode mnie najwyższego bana jaki jest możliwy. +kolejny perm przekreśli Cię na tym serwerze.

Poczekamy co sądzą o tym inni :-) 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

To ja nałożyłem bana, bo Twój nick widniał w topce gameme z reklamą innej sieci.

Każde konto z reklamą w nicku jest przeze mnie banowane permanentnie. Nie życzę sobie by na moich serwerach grały osoby z tagami innych sieci, nie ważne czy to ma być reklama czy zwykły tag.

 

Jeżeli usuniesz ten znaczek, to zdejmę bana, ale informuję, że w przypadku kolejnego wykrycia w historii jakieś reklamy, ban zostanie na zawsze

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy