Skocz do zawartości

SAMOBOJCA


NoT4YoU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:cs-classic bedziesz chcial jesze
Data zdarzenia :05.01.2018
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Samobójca
Opis Sytuacji :Gram na serwerze, dodam  na wstępie,że  powiadomiłem, że wpisuje komende (voice_enable 0), nagle gdy napięcie mnie naszlo z powodu durnej sytuacji, która zaistniała dokładnie na connectorze mapy de_mirage, otwarcie wyrazilem swoje emocje wobec gracza, wykrzykując słowa "Kurwa co za cwel".. Teraz zaprzecze sam temu co napisalem obok, ale nie miałem intencji nikogo obrazić, biorąc pod uwagę gwar jaki jest na serwerze i bywający (podkreślam BYWAJĄCY) brak kultury to raczej nie powinno to być problemem, lecz do interwencji przystąpił wzorowy admin Samobojca, który wykorzystując sytuacje aby zwiekszyc swoje szanse na bycie "top 1 player w cs go" wlepil mi bana za ten krótki tekst.. Na poprzedniej mapie de_rats dostałem muta. Ja rozumiem, że bywam irytujący, ale proszę w takim razie o muta bo od tego on jest a nie na czysto prowokacyjnego bana na nie wiadomo jaki czas, dodatkowo spowodowanego prywatnymi frustracjami wobec mojej persony (tak sie wyraze). Bardzo mnie to cieszy ze administrator serwera pelniac wazna role w spolecznosci serwera jak i graczy cs go tak dobrze dba o porzadek, lecz w czasie kiedy slysze jak rozne obelgi lataja na wszystkie strony na serwerze i nic z tym nie robi to jednak wzbudza moja watpliwosc co do zaufania do owego gracza/administratora i zmusza mnie do napisania tej skargi.. Nie mogę wyprzeć faktu, że jestem oburzony faktem, że mając 17 lat, specjalnie staram się być niepoważny i używać wulgaryzmów w nielogiczny sposób, aby w kimś jednak wzbudzić ten smiech, lecz musze podkreślic ponownie ze ten tekst byl wykrzyknięty z powodu czystej frustracji na grę, a nie wobec gracza, możemy uznać ze krzyknąłem do samego modelu Terrorysty.. Suma sumarum jestem zawiedziony poziomem emocjonalnej inteligencji kolegi oraz brakiem umiejętności  dlatego prosilbym o warna/upomnienie dla admina oraz UB.

Pozdrawiam !
Dowód : http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_mirage-1515179700-1515180900.zip
Link do bana:http://diablocsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:54349057&advType=steamid&Submit

 

Edytowane przez NoT4YoU
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Muta dostałeś fakt, ale dostałeś też kilka i to nie ode mnie. Byłeś wielokrotnie upominany, żeby się ogarnąć. Mutuję nie tylko Ciebie zauważ, ale też osoby które naprawdę drą mordę na mikrofonie, albo drażnią innych swoim piskliwym głosem nadużywając mikrofonu. Uwierz albo i nie, ale na u@ trochę było na Twój temat. Bana dostałeś za tego "Cwela".

Ja rozumiem powyzywać się dla żartów, kiedy jest mniej osób. Ale dla "ŻARTÓW", to nie ja mam pretensje do Ciebie tylko Ty masz coś do mnie, kiedy ja Ci ubliżyłem? Przypomnij mi proszę taką sytuację. A Twoje insynuacje, że dostałeś bana bo chcę być w top1 są co najwyżej śmieszne jak dla mnie. Po pierwsze nie żyję tak jak Ty rankingiem, po drugie nie przypominam sobie by była przewidziana jakaś nagroda więc nawet nie mam o co walczyć, a już na pewno nie zrobiłbym tego w taki sposób jaki Ty opisałeś.

W regulaminie wyraźnie jest napisane, że na serwerze można przeklinać ale z umiarem. U Ciebie go trochę zabrakło, tyle ode mnie :-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety ale muszę przychylić się do tego co napisał Samobójca. Ban i tak na swój sposób został skrócony, więc zamykam skargę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności