Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]traktujcie graczy rowno albo wcale


gicik krzys

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ayeihty

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: Chloe

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): nie potrzeba

Data i godzina zdarzenia: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/68186.html godziny w banie podane, nie moj ban zeby nie bylo

Dowody (demko/świadkowie):  Ja bylem swiadkiem takowego wydarzenia. Pewien gracz napisal tekst "misza ty kurwo" zostal upomniany, a gdy misza oczywiscie wyzwal tez spowrotem gracza dostaje bana na 5 minut za kulture. Napisalem na u@ ze skoro jeden dostaje bana za takie zachowanie to ten pierwszy ktory zaczal wszystko tez powinien raczej dostac, ale zero reakcji. Nie mam nic do admina oczywiscie zeby nie bylo ale nie ma rownych i rowniejszych tylko jak jeden wyzywa sie z drugim to karac obu nie tego drugie za to ze odpowiedzial na tekst ze jest "kurwa" bo bedac szczerym jakby mi ktos tak napisal to tez bym sie nie powstrzymywal zeby 'zbluzgac' te osobe ktora zaczyna.
A co do dowodow mozna logi sprawdzic z godziny doslownie -1 minuta od bana.

 

'na poprzednich mapach' no izi dobra nie bylo mnie na poprzednich mapach nie widzialem, no ale skoro na poprzednich mapach wyzywal to mogl wtedy dostac bana, juz nie mowie poprzedniej mapie tylko poprzednich, to co typ pol dnia wyzywa i tylko upomnienia dostaje? XD

no to skarga albo w ta albo w ta XD bo gracz ktory wyzywa caly czas pol dnia dostaje bana po kilku mapach to co admini w tym czasie zlewaja to? XD

Edytowane przez vBengvBrosv
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się, osoba, która wyzwała misze nie dostała bana, ponieważ dostał upomnienie gdyż wyzwal raz i więcej tego nie robił, natomiast misze cały czas upominałam bo ciągle kogoś wyzywal jeszcze na poprzednich mapach i nawet dostawał kicki i nic, więc ile można? Jeśli mam zostać o to w jakiś sposób ukarana proszę bardzo, robiłam to co słuszne moim zdaniem. Tyle na moją obrone.

 

Moim zdaniem ta skarga jest strasznie beznadziejna, nie wiem co chciałeś, chcesz tym uzyskać. Czekam na wypowiedź opiekunów serwera.

Edytowane przez Chloe
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L 01/11/2018 - 15:06:30: "ZYCIE OSTRE JAK MLOTEK<4098><STEAM_1:0:26412427><CT>" say "misza ty kurwo" (dead)
L 01/11/2018 - 15:06:32: "PIOTR<3979><STEAM_0:0:197993381><>" triggered "amx_tsay" (text " KULTURA !!!") (color "red")
L 01/11/2018 - 15:06:32: "PIOTR<3979><STEAM_0:0:197993381><>" triggered "amx_tsay" (text " KULTURA !!!") (color "red")
L 01/11/2018 - 15:06:32: "PIOTR<3979><STEAM_0:0:197993381><>" triggered "amx_tsay" (text " KULTURA !!!") (color "red")
L 01/11/2018 - 15:06:33: "PIOTR<3979><STEAM_0:0:197993381><>" triggered "amx_tsay" (text " KULTURA !!!") (color "red")
L 01/11/2018 - 15:06:34: "FREDO<4081><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" triggered "Got_The_Bomb"
L 01/11/2018 - 15:06:36: "Bosman<3961><STEAM_1:0:1715237964><CT>" killed "Ruciun<3973><STEAM_1:0:201267409><TERRORIST>" with "ak47"
L 01/11/2018 - 15:06:38: "misza<4044><STEAM_1:0:1165735435><CT>" say "jebal cie pies szmato i kurwo jebana" (dead)

Tylko po tej jednej akcji widać prowokacje gracza " ZYCIE OSTRE JAK MLOTEK" co do "misza"  tak więc jak już oby dwie osoby powinny zostać ukarane banem .

Co do adminów bo widzę że PIOTR  też tam był   prosiłbym jeśli jakiś graczy prowokuje tekstami jak podane wyżej o banowanie delikwenta 

A co do samego bana nie będę wyciągał większych konsekwencji tylko następnym razem gdy ktoś obrażał tak jak " ZYCIE OSTRE JAK MLOTEK "   banować . 

Temat zostawiam otwarty gdyby gremlin @Wercia. chciała coś jeszcze dodać .

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to było tak, że ja gralem jeszcze runde, wtedy ten młotek tam wyzwał misze, a ja tylko zaspamiłem kulturą bo w samej środku akcji to tak ciężko troszke banować. Wtedy misza odreagował, Chloe wtedy nie żyła więc zbanowała misze. W gruncie rzeczy o takiej decyzji przeważyło to, że po moim upomnieniu młotek juz sie nie odzywał, a misza mimo tego ze spamiłem na y@ i wiedział o obecności admina odpowiedział na zaczepke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności