Jump to content

Problem z Cs1.6 filesystem.dll

MaJsSsTrY
 Share

Recommended Posts

Nick: MaJsSsTrY

Pytanie: Otóż mam problem gdy włączam csa to mi pisze Could no load filesystem.dll its crashing  pomożecie formatować kompa nie moge bo nie mój

sprawdzałem na różnych forach jak zrobić żeby działało i nic może coś źle robie

System operacyjny: Windows 10

Wyłączamy Steama(jeśli mamy włączonego). Wchodzimy w Mój Komputer i wciskamy Ctrl + F. Po chwili włącza nam się "szukajka" wpisujemy tam steam.dll. Wszystkie wykryte pliki o nazwie Steam.dll SteamUI.dll i FileSystem_Steam.dll kasujemy. Ponownie wchodzimy na Steama i jeśli dobrze zrobiliśmy to powinna być aktualizacja. Po zaktualizowaniu włączamy grę (w naszym przypadku Counter Strike) powinno wszystko śmigać.

@hoodie Wyłączamy Steama(jeśli mamy włączonego). Wchodzimy w Mój Komputer i wciskamy Ctrl + F. Po chwili włącza nam się "szukajka" wpisujemy tam steam.dll. Wszystkie wykryte pliki o nazwie Steam.dll SteamUI.dll i FileSystem_Steam.dll kasujemy. Ponownie wchodzimy na Steama i jeśli dobrze zrobiliśmy to powinna być aktualizacja. Po zaktualizowaniu włączamy grę (w naszym przypadku Counter Strike) powinno wszystko śmigać.  Zrobiłem juz to wiele razy i nie pomogło może coś lepszego co pomożę?

19 godzin temu, hoodie napisał:

Pamiętam ,że miałem coś podobnego i naprawiłem to jakoś tylko nie pamiętam jak. Wydaję mi się że reinstallowałem gierke.

reinstalowałem już 5 razy i nie pomogło

• 2 weeks later...

Nie wiem co podziała a wchodzę dość rzadko na forum więc ci wymienie kilka możliwych rozwiązań, nie wiem czy już sobie poradziłeś ale najlepszym rozwiązaniem na początek było by sprawdzenie poprzez steam (bliblioteka>cs 1.6>właściwości) sprawdzenie spójności plików, z win 10 nie miałem doczynienia ale gra może niezbyt dobrze radzić sobie z tym systemem, ustaw w opcjach gry zgodność z XP S3/2 , i zostaje ten powszechny na forach fix

Go to C:\WINDOWS\system32 and C:\WINDOWS\system
Delete Steam.dll and SteamUI.dll in both folders.

Tyle że ja bym się czepił tego 2'go pliku - SteamUl.dll , a następnie znowu wykonał sprawdzenie spójności plików

• 3 months later...