Skocz do zawartości

Afk


Musiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D Mam taki pomysł żeby może dodać antyafk czy coś w tym stylu. Polegało by to na tym, że jeżeli dany gracz nie rusza się na respie przez 10-20 sekund po zakończeniu freeztime'a wyrzucało by go po prostu z serwera. Drugim pomysłem jest skrócenie oczekiwania na załadowane się następnej mapy, 20 sekund to troszkę dużo i myślę, że można byłoby krócej to ustawić :D

 

Pozdrawiam Tomek 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin podobno było na serwerze, ale do naprawy. Zgłoszone już dawno właścielowi, ale widocznie zapomniał. Przypomnę jeszcze raz. 

 

Ładowanie mapy trwa indywidualnie u każdego użytkownika. To już zależy od twojego komputera i internetu w ile ci się serwer załaduje ;) Również serwer ma swoje ograniczenia i taka ilość osób na raz wymusza takie ładowanie. Ale w sumie można wydłużyć grę do kilku rund więcej. Co o tym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o to, że mapa się długo ładuje, źle to okreslilem. Chodzi mi o to, że gdy już rozgrywka się kończy to wyświetla się tabela czeka się na rozpoczęcie nowej mapy :D

A co do dodania kilku rund to można zrobić klasyczne 30 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzisz co za nie porozumienie. xDDDDDDD 

No ale jak dla mnie to też jest okej, bo ma się chwilę na pogadanie z drużyną przeciwną. Ten czas nie musi być tylko ciszą. 

 

Może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności