Jump to content

Afk


Musiuu

Recommended Posts

Cześć :D Mam taki pomysł żeby może dodać antyafk czy coś w tym stylu. Polegało by to na tym, że jeżeli dany gracz nie rusza się na respie przez 10-20 sekund po zakończeniu freeztime'a wyrzucało by go po prostu z serwera. Drugim pomysłem jest skrócenie oczekiwania na załadowane się następnej mapy, 20 sekund to troszkę dużo i myślę, że można byłoby krócej to ustawić :D

 

Pozdrawiam Tomek 😊

Link to comment
Share on other sites

Plugin podobno było na serwerze, ale do naprawy. Zgłoszone już dawno właścielowi, ale widocznie zapomniał. Przypomnę jeszcze raz. 

 

Ładowanie mapy trwa indywidualnie u każdego użytkownika. To już zależy od twojego komputera i internetu w ile ci się serwer załaduje ;) Również serwer ma swoje ograniczenia i taka ilość osób na raz wymusza takie ładowanie. Ale w sumie można wydłużyć grę do kilku rund więcej. Co o tym myślicie? 

Link to comment
Share on other sites

Mi nie chodziło o to, że mapa się długo ładuje, źle to okreslilem. Chodzi mi o to, że gdy już rozgrywka się kończy to wyświetla się tabela czeka się na rozpoczęcie nowej mapy :D

A co do dodania kilku rund to można zrobić klasyczne 30 😊

Link to comment
Share on other sites

No właśnie widzisz co za nie porozumienie. xDDDDDDD 

No ale jak dla mnie to też jest okej, bo ma się chwilę na pogadanie z drużyną przeciwną. Ten czas nie musi być tylko ciszą. 

 

Może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy