Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]O co Ci chodzi? / UnT


UnT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: O co Ci chodzi? / UnT
2. Imię: Seba
3. Wiek: 21
4. Znajomość AMX (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/UnT/193.33.177.101:27156/    /   https://www.gametracker.com/player/O co Ci chodzi%3F/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie Sebastian, mieszkam w Rudzie Śląskiej, pracuje jako górnik eksploatacji podziemnej, mam 21 lat(jutro), jestem kibicem Ruchu Chorzów. Lubie gry, muzykę disco-polo,siłownia, od czasu do czasu imprezy. Tyle ode mnie :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc, aby serwer się rozrastał, banować cziterów, pomagać innym adminom, umilać w każdym przypadku grę. A tak po prostu jednym słowem chciałbym pomóc, aby na serwerze było tylko i wyłącznie lepiej.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:55951126
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W zależnosci od pracy, ale te 2-4h dziennie myśle, ze dam rade.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To też zalezy od pracy na jaką zmiane pracuje, ale można powiedziec ze bardziej po południami.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak!

+aktywny

+doświadczony

+ogarnięty

+wielokrotnie słyszałem jak próbował uspokoić  graczy lub zmusić ich do wykonywania celów

+GT jest git

+staż w cs'a

Powodzenia mordeczko z HNS :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż bardzo często jestem na serwerze , to widze ze Unt tez wtedy gra i to Gra bardzo dlugo , na aktywnosc nie ma co narzekac , Kulturalny chlopak opanowany, potrafi rozroznic czitera od gracza, mysle ze mozna dac mu szanse bo chlopak naprawwde sie stara , i mysle ze podolasz temu zadaniu. Do tego

+ STEAM
+OPOROWY
+AKTYWNOSC
+SPOKOJ

 

Edytowane przez krzychux
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności