Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Nessia


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nessia

2. Imię: Magdalena

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): Szczerze, to myślę, że teraz taka mocna 7, musiałabym pare rzeczy sobie przypomnieć.

5. Sprawny i działający mikrofon: mam

6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: mogę zapłacić

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Nessia/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Zazwyczaj nie rozpisuję się w takich podpunktach, więc tym razem nie będzie inaczej. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem osobą, która posiada niemałe doświadczenie oraz plusem jest to, że jestem często dostępna na steam, przez co zawsze można do mnie napisać, gdy nie ma innego admina. Myślę, że mój długi staż na forum oraz pełnione funkcje, sprawiają, że w Waszych oczach mogę być osobą, której można zaufać.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Myślę, że cel jest prosty. Chciałabym pomóc ogarnąć jakoś serwer.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:1275054

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia, ale myślę, że z 1-2h dziennie powinnam, a jeśli mnie nie ma, to tak jak napisałam wyżej - wystarczy napisać do mnie na steam.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Na pewno nie rano, tylko bardziej wieczorkiem

13. Staż w Counter-Strike 1.6: nie wiem, ale myślę, że powyżej 6 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, wielokrotnie na tej sieci

  • Like 7
  • Haha 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nessia jest stałym graczem serwera dd2 jak i użytkownikiem forum,jej staż na forum i serwerze jest duży ,

Miała admina,więc wszystko wie co i jak działa,

Zasady poprawnej polszczyzny ma w pigułce,umie się zachowywać na serwerze,

Ma doświadczenie jako admin tego serwera,

Dodam,że Gt ma lepsze od niejednego admina ;)

Edytowane przez Zygi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że tak!

Staż na forum jak i na serwerze oceniam na wielki +, jest ogarnięta i da sobie na luzie rade z adminowaniem i ogarnięciem serwera.. co tu dużo mówić ;) Jestem na tak!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności