Skocz do zawartości

Skarga


Pancio.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K3ndinh0
Data zdarzenia : Dzisiaj i paręnaście dni temu ( nie pamiętam )
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Zastępca Serwera Jailbreak CS:GO Netherslay
Opis Sytuacji : Kolega Netherslay dał mi instant bana na 1wk najprawdopodobniej za skargę którą napisałem. Dostałem upomnienie. Potem kolega Bucek napisał na mnie skargę, która mija się z rzeczywistością ( mam świadka ). Gdzie sam mnie sprowokował (ale to mało istotne). Jeszcze podziękował za motywację gdzie uznaje to za nielubienie, tak samo jak dawanie emotikonów "haha". Uznaje to za naśmiewanie się z mojej osoby i moich odpowiedzi, pomysłów (ale nie ważne). Jeszcze zdarzyła się sytuacja gdzie otrzymałem bana na 4h za massfk gdzie wypowiedziałem polecenia przed otwarciem się cel (1 sek. przed, ale nie mam dowodów). 

Pozdrawiam
Dowód : 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Łamałeś regulamin? Jeżeli tak, to co jest złego w tym banie? Nie rozumiem.

Jeżeli on Cię prowokował lub wyzywał to okej, ale to nie oznacza, że sam możesz łamać regulamin, bo on go łamał, a tak wynika z tego co piszesz.

 

@Netherslay oraz @KonWoy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś skargę na gracza którego sam prowokowałeś, przez co dostałeś odemnie upomnienie (w którym poinformowałem Cię, że dostaniesz wyższą karę jeśli złamiesz ponownie regulamin)

Następnie złożona została skarga na Ciebie, w której sam przyznałeś się do winy więc otrzymałeś bana na 1wk.
"Mogę przyjąć kare. Bo nie przeżyjesz jeśli nie ukarasz inne osoby które ci zawiniły.", więc ją przyjmij...

Edytowane przez Netherslay
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widzisz w demku żebym prowokował bo ja nie widzę. Jeden jedyny moment gdzie zrobiłem małe tfu ale to jest nagminne obrażanie i opluwanie sobie monitora. Mam świadków którzy to widzieli, a to że nie znasz znaczenia słowa sarkazm to nie moja już wina. I jeśli uważasz, że zdanie " kurwa typie ogarnij się albo ogarnij dupe, bo mnie wkurwiasz (zachowaniem) " to jest wyzywanie to dzięki, ale takim czymś tylko gorzej się robi na tym serwerze. 

+ polecam obejrzeć demo z piątku z mapy jb_august_2k17 bo to co się tam odwalało to przekracza ludzkie pojęcie. Może 3 osoby miały mutacje na ok. 20 osób gdzie średni wiek osób nie przekraczał 11 lat. Massfk, wyzywanie, obrażanie, życzenie innym osobom wypadku, itd. A na serwerze ani jednego guarda albo admina. Wiele osób mowi że serwer przez to upadnie (nie mówię o osobach co grają 1-2 miesiące tylko dłużej) bo tylko dzieci dochodzą. Czasami są normalne osoby ale coraz rzadziej

Tyle miałem do napisania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytuj

+ polecam obejrzeć demo z piątku z mapy jb_august_2k17 bo to co się tam odwalało to przekracza ludzkie pojęcie. Może 3 osoby miały mutacje na ok. 20 osób gdzie średni wiek osób nie przekraczał 11 lat. Massfk, wyzywanie, obrażanie, życzenie innym osobom wypadku, itd. A na serwerze ani jednego guarda albo admina. Wiele osób mowi że serwer przez to upadnie (nie mówię o osobach co grają 1-2 miesiące tylko dłużej) bo tylko dzieci dochodzą. Czasami są normalne osoby ale coraz rzadziej

Co to ma do tematu? Nie rozumiem.

 

Cytuj

I jeśli uważasz, że zdanie " kurwa typie ogarnij się albo ogarnij dupe, bo mnie wkurwiasz (zachowaniem) " to jest wyzywanie to dzięki, ale takim czymś tylko gorzej się robi na tym serwerze. 

Tyle że opiekun w tym momencie ma racje. Proszę sprawdzić regulamin:

Cytuj

8.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> Ban 10-30 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk

Informował, że otrzymasz największą karę i taka ta kara była.

Dodam jeszcze to co pisałem wcześniej, żart czy nie żart, sarkazm czy nie sarkazm, masz obowiązek trzymać się regulaminu, a Ty go złamałeś.

Nie każdy ma to samo poczucie humoru co Ty.
Nie każdy zrozumie Twój sarkazm.

To jest logiczne, więc nie wymuszaj na kimś by "odbierał świat" tak jak Ty.

 

Skarga odrzucona. Nie widzę żadnego przewinienia ze strony opiekuna.
Była informacja o dłuższym banie i taki poleciał - zgodnie z regulaminem.

Jeżeli uważasz, że kolega z którym kłóciłeś się na serwerze, też powinien otrzymać bana. Napisz skargę i dodaj w niej dowody.

To tyle.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności