Skocz do zawartości

Skarga na Kazdy orze jak moze .


PaPkUu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: PaPkU

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kazdy Orze Jak Moze

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 03.04.2013 - 22:53:59

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): AtV Krasnik , bix , **BlanciK**

http://myndos.unixstorm.org/45/ban_list.php

6.Opis sytuacji:Że się tak wyrażę o tym pajacu , każdy chyba wie o co chodzi , siedziałem na serverze na spec a ten niby admin robi mi ss , nawet nie wiem za co a co lepsze nie mam tych ss -.-. Nie wiem co to za koleś ale dobrze musi mieć nasrane w głowie żeby robić takie jazdy .

Prosze o odebranie mu admina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papku,to nie był ten prawdziwy Admin wiem,bo widziałem co wuwunio robi Łajza,to wszystko on wpierdalał się na konta innych Adminów i banowal jako oni,bo chce pewnie kolejny Hajs przyciąć na tych Admach,premkach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie sorry Kazdy . Nie wiedziałem ze wuwunio moze cos takiego odjebac . A na serwie o 22:39 pisał ze " O godzinie 23 server zostanie zamkniety na zawsze " myslalem ze dlatego te ss .. Ale złamas . Poczekajmy na Karola tak jak mowi Siwek , zobaczymy jak sie to wszystko potoczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,W taki razie sorry Kazdy . Nie wiedziałem ze wuwunio moze cos takiegoodjebac . A na serwie o 22:39 pisał ze " O godzinie 23 server zostaniezamkniety na zawsze " myslalem ze dlatego te ss .. Ale złamas .Poczekajmy na Karola tak jak mowi Siwek , zobaczymy jak sie to wszystkopotoczy ." papku to? to juz sie domyslam kto to to wcale nie musial byc wuwunio juz wczesniej byla taka jazda blancik pamietasz czy nie? moje konto niektorzy tez mysleli ze to ja albo wuwunio pare wiadomosci na gg dostalem ze niby wuwu mi wbil ale powiem tak ze z innych serverow potrafia sie wjebac na konto i tak dalej i zrobia wszystko by server upadl np. pukawka tnie za przeproszeniem ostro w chu*a ja z wuwuniem cos o tym wiedzialem temu wuwunio nie chce dac mi znowu admina mysli ze znowu by tak bylo ale sie myli od 2 dni nie gralem na servie nie mam jak mam pare spraw z ludzmi na miescie do zalatwienia bo z hajem dla zioma w chu*a leca wiec ich trzeba bylo troche otrzepac teraz prosze was troche sie uspokojcie to nie musial byc wuwunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wy jesteście normalni ? Po mojemu to zamknijcie temat i poczekajcie na ostateczne słowo Karola , a nie spamujecie i posty nabijacie. 

 

Ja ? stoje po stronie prawdy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności