Skocz do zawartości

Podgląd dwóch teamów po śmierci


rozYebunda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaproponować wgranie takiej opcji, że jak się padnie to można podglądać dwie drużyny, a nie tylko swoją. Łatwiej jest zobaczyć czy przypadkowo ktoś nie używa wspomagaczy, a wtedy można dostarczyć wiadomość do admina na u@. Na większości serwerów jest tak zrobione i się sprawdza, może tutaj też warto ? Wyraźcie Swoje zdanie moi drodzy zanim Wercia mi zamknie temat :D Pozdrawiam

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest admin, żeby sprawdzać czy ktoś używa wspomagaczy, a żeby oglądać dwie drużyny to bardzo słaby pomysł ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zyguś napisał:

Od tego jest admin, żeby sprawdzać czy ktoś używa wspomagaczy, a żeby oglądać dwie drużyny to bardzo słaby pomysł ;)

Napisałem wyraźnie że można wtedy napisać na u@. Z tego co widzę to czasem ciężko sie zebrać adminowi do sprawdzenia gracza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, uważam, że nikomu raczej by to nie przeszkadzało. Dobrze jeśli gracz miał na uwadze oba teamy wtedy faktycznie informacje na u@ byłyby bardziej zgodne z prawdą. :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie,

Weźcie pod uwagę, że część graczy siedzi na TS'ie podczas rozgrywki lub pisze ze sobą na Steam'ie. Możliwość oglądania dwóch stron daje możliwość do podpowodania. Jeśli widzisz podejrzanego gracza, to napisz na u@, a jeśli nie ma admina to idź na speca i popatrz danego gracza, zgłoś to na forum lub nagraj demko/zrób SS. Ewentualnie można poprosić admin, że chce się iść na speca z jakiegoś powodu i popatrzeć sobie graczy. ;)

W moim przypadku jak i myślę w większości adminów, gdy jakiś nowy gracz ma dużo fragów, to jest sprawdzany chociażby po śmierci. Admin nie zawsze musi iść na speca, aby sprawdzić czy ktoś lata odpalony. :)

Sam w sobie serwer wypłapuje większość cheatow, co można stwierdzić po ilości banów na "5 min". 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2018 o 07:08, MM. napisał:

Jestem na nie,

Weźcie pod uwagę, że część graczy siedzi na TS'ie podczas rozgrywki lub pisze ze sobą na Steam'ie. Możliwość oglądania dwóch stron daje możliwość do podpowodania. Jeśli widzisz podejrzanego gracza, to napisz na u@, a jeśli nie ma admina to idź na speca i popatrz danego gracza, zgłoś to na forum lub nagraj demko/zrób SS. Ewentualnie można poprosić admin, że chce się iść na speca z jakiegoś powodu i popatrzeć sobie graczy. ;)

W moim przypadku jak i myślę w większości adminów, gdy jakiś nowy gracz ma dużo fragów, to jest sprawdzany chociażby po śmierci. Admin nie zawsze musi iść na speca, aby sprawdzić czy ktoś lata odpalony. :)

Sam w sobie serwer wypłapuje większość cheatow, co można stwierdzić po ilości banów na "5 min". 

 

 Na nie powody napisał ci MM. 
 I prosiłbym następne propozycje pisać w tym temacie 

 

 

 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności