Skocz do zawartości

Wywiad z Pomarańczą .


LuBiS`_

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadził w dniu dzisiejszym wywiad z Pomarańczą , administratorem 45K COD MODA.

 

LuBiS`_

Pomarańcza

Trochę krótki ale się staram :D

 

Siema , mam nadzieję na dobrą współprace

Hejka :-)

 

Może na sam początek przedstawisz się nam ?

 

No to nazywam się Adrian , mam 16 lat .

Adrian , czy zajmujesz się dokładniej w życiu ,mniema , że jeszcze chodzisz do szkoły ?

 

Zajmuje się Elektroniką Komputerową. Mieszkam w Jarosławiu i chodzę jeszcze do szkoły .

Teraz zadam pytanie dotyczące cs`a . Z kąt pomysł na taki nick pomarańcza ?

 

Jest to mój ulubiony owoc i gdy zakładałem nick wcinałem ponad 0,5kg Pomarańczy ;P

Może powiesz nam jak zaczęła się twoja przygoda z cs`em i jak długo w niego już grasz ?

 

No to zaczęło się gdy mój starszy grał 4 lata temu w cs`a Chciałem pograć ;) Wrzuciłem go sobie wtedy na kompa przez nosnik USB (pendrive) A gram z 4 lat mniemam.

 

Widzę z tego co piszesz , że masz starszego brata o imieniu ?

 

Tak mam głupiego brata;P Ma 23 lata i nazywa się Robert.

 

Masz może jakiegoś zwierzaka ?

Nie, nie mam z uwagi na to ze mieszkam w bloku.

 

Może powiesz nam jak typ piosenek preferujesz ?

Lubie coś mocnego oraz coś z przekazem :-) Wiec HipHop CrubCore oraz DubStep.

 

A jaki typ gier ? bardziej strzelanki czy różnie >?

 

Oo ja to gram we wszystko ;P najdłużej grałem w Lineage 2 i Cs`a w obie te gry po 4 lata.

Teraz jakieś zadam pytanie dotyczące forum . Czy chciałbyś poprawić coś w naszej administracji ?

 

Hmm myślę ze nie no co najwyżej to Ze Semi powinien zostać Prezydentem w Polsce i Junior Adminem na classic :-)

 

Jak dostałeś się na serwerownie Cs-classic.pl koledzy polecili czy sam znalazłeś ?

 

Ooo grałem na Opo....(prawa autorskie) :D I wbiło nasze ip czyli Paweł pogadałem z nim i zerknąłem na 45k Wciągnąłem się i zostałem :-)

 

Co sądzisz o tutejszych serwerach , wyróżniają się czymś twoim zdaniem od innych .

 

Taak. Zżyłem sie z nie którymi osobami ;) Najlepsze H@ :) Oraz to ze ciągle się rozwijamy :-)

I jeszcze ostatnie pytanie , jaką rangę chciałbyś dostać czy też starasz się o nią .

Będę ubiegał się o Support Unban oraz admina na każdym serwie ;)

Życzę powodzenia .No to na sam koniec może chciałabyś kogoś pozdrowić ?

 

Taak pozdrawiam cale 45k. Semiego,Dantusia,Pawla,Kryptona,Nerrke oraz Micha129

Dzięki serdecznie ze możliwość przeprowadzenie z tobą wywiadu i do następnego :D

 

Również dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha, zarąbisty wywiad :mrgreen: najlepsze mi się podobało to że " Hmm myślę ze nie no co najwyżej to Ze Semi powinien zostać Prezydentem w Polsce i Junior Adminem na classic " to było dobre :-P i jeszcze dzięki za Pozdro 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności