Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie O co chodzi w te karabiny


O co chodzi w te karabiny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ^O co chodzi w te karabiny?!!!
2. Imię Kajetan
3. Wiek: 23
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Oczywiscie
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/^O co chodzi w te karabiny%3F!!!/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Kajetan 23 lata gram z 9 lat w csa z przerwami od 5-6 na cs classic 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chce wspomoc serwer finansowo jak i pilnowac serwera zeby nie bylo cheaterów
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:40609219
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6 H 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 16 w dni robocze (w przyszlym miesiacu bede o kazdej porze bo mam L4 na miecha :) )
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na FFA(obecnie posiadam) ogolnie tez posiadalem na FFA

 

PS: zapomniałem ze nick zmieniłem tu jest drugie GT przepraszam.

https://www.gametracker.com/player/^O co chodzi w te karabiny%3F!!/193.33.177.101:27156/

Edytowane przez O co chodzi w te karabiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT od dwóch tyg zerowe panie, gramy, gramy i jeszcze raz gramy. Myślę, że @Wercia. da Ci parę dni nad nadrobienie GT, a jak nie nadrobisz to raczej nie będzie Cie w ekipie. :D 

#edit

Jeśli chodzi o drugie GT, to jestem na tak.  :D 

Edytowane przez MM.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Selena napisał:

Jestem na tak, wymagania spełnione. :D

No to chyba nie znasz tych wymagań, bo jego GT jak dla mnie to kpina. I na jednym i drugim nicku. Łącznie 40h na serwerze niby wymaganie spełnione, ale jak dla mnie to za mało aby składać podanie. Tak samo nie widzę żadnej aktywności w dziale ODD2.

Kajetan 23 lata gram z 9 lat w csa z przerwami od 5-6 na cs classic

5-6 lat na cs classic mam rozumieć? Konto założone 01.2017 czyli ponad rok temu, a przez ten czas napisałeś 34 posty i spędziłeś na forum mniej niż 24h?

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6 H 

Ciekawe kiedy , bo z tego co widzę na twoim GT to niecałe 3h to max. Lepiej napisać mniej, ale wywiązywać się z obietnicy.

Podsumuje to jeszcze tym :


Tutaj wkleiłeś to samo i dalej masz L4, FFA nie istnieje już, a ty jesteś na tyle leniwy, że nawet nie sprawdziłeś co skopiowałeś i czy coś uległo zmianie, żałosny jesteś i mam nadzieje, że nigdy nie będziesz adminem na tym sewerze.

Edytowane przez e v i l
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności