Skocz do zawartości

PENTA WH i AIMbot


kolano lokiec

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kolano lokiec                       Ps. Detektyw Janek

Nick podejrzanego*: PENTA

Dane podejrzanego [SID]*:  STEAM_0:1:111673494

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 2018-02-17 16:42

Twój dowód*: 

       Dowody mam w nagranych przeze mnie filmikach z tego GOTV   http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1518882120-1518884220.zip

 

                                                                                               Cziś Cziś. Witam gracza. Ostatnio grając na serwerze OnlyMirage coś, coś się wydarzyło a dokładniej dostałem onetapa na midzie z deagle i po dłuższym czasie obserwacji strzelanie podejrzanego skłoniło mnie do złożenia na niego Zgłoszenia o czity.  Zapraszam wszystkich do wspólnych refleksji.

 

Dowód Nr.1                                                                         <{  http://www106.zippyshare.com/v/TET10aTE/file.html  }>

 

Opis sytuacji: Podejrzany po stronie CT na początku rundy wchodzi do okna. Słyszy oponenta w underze więc podskakuje aby zobaczyć gdzie jest przeciwnik i w skoku jednocześnie oddaje strzał. "Detektywie Janku co jest w tym złego? Chyba każdy gracz tak robi, lol fałszywe oskarżenia". No to pozwólmy sobie spojrzeć na jego celownik przy oddanym strzale. Czy normalny gracz Cs'a byłby w stanie poruszyć tak szybko i tak precyzyjnie celownik w skoku? NIE, ale przejdźmy dalej. Następnie wychyla na mida i mnie zabija tapem. "Detektyw świruje normalna akcja". No nie do końca, czy gracz posiadający takie umiejętności w strzelaniu wychylałby na mida wcelowany w górę skrzynek? Zauważcie, że na jego tak jakby koniec ruchu celownika i początek następnego ruchu jest wcelowany w no tak jakby to powiedzieć w dół shorta po czym od razu, bez wychylania schodkowego na zakręt widać u niego płynny nie przerywany ruch celownika na górę skrzynek, po czym mnie zabija. Strzał w tym momencie też był trochę obvious ale możliwy bez czitów. Ale to nie koniec demka. Podejrzany przechodzi do conecta i zabija oponenta. Powiem o tej akcji tyle. Zrobił prefire na prawy dolny róg conecta po czym je**ął szczęśliwego flicka na lewo to tyle i pora na kolejne demko.

 

Dowód Nr.2                                                                         <{  http://www33.zippyshare.com/v/Vg78xnrd/file.html  }>

 

Opis sytuacji: Podejrzany wychyla rampę i patrzy schody. Zauważa i zabija oponenta jakimś burstem, w biegu, w głowę? Ale no dobra po prostu miał lucky i tyle. Zobaczmy następną akcje. Podejrzany wykonuje jakieś ahahaha dziwne ruchy myszką jakieś przerywane flicki hahaha. No nie powiedzie mi, że ta akcja uniewinnia podejrzanego bo widać tu ewidentnie, że podejrzany używa tu jakiś nielegalnych wspomagaczy. Kolejna zabójstwo a raczej szybka kasacja oponenta jest wręcz niemożliwie szybka i dokładna jak na niewinnego gracza.

 

 

                                                                                     To niestety nie jest dużo dowodów ale mam nadzieje, że są w pełni wystarczające. :) 

                                                                                      Dziękuje za przeczytanie i próbę zrozumienia moich wypocin. ;) 

 

 

Rodzaj cheata*: WH i AIMbot

Nazwa mapki: de_Mirage

Czasy podejrzanych akcji*:

Dowód Nr.1    18 runda

Dowód Nr.2    21 runda

IP /Nazwa serwera:  145.239.18.203:27015

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Detektywie Janku. Już zajmuję się oponentem.

 

@kolano lokiec jak zwykle niezawodny. Wszystkie tropy celne.

Pozdrawiam i do zobaczenia za niedługo. 

Edytowane przez Peter
  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności