Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Boska interwencja"


F1kSu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł :Boska interwencja
Czas Trwania Filmu :1h 51min
Premiera :29 września 2006
Główny Bohater : Grant Taylor
Reżyseria : Alex Kendrick
Scenariusz : Alex Kendrick , Stephen Kendrick
Gatunek : Dramat , Sportowy
Produkcja :USA
                                                                                                                                             Inni Bohaterowie :

Shannen Fields              Shannen Fields (Brooke Taylor) 


Tracy Goode             Tracy Goode        (Brady Owens)

Erin Bethea             Erin Bethea          (Alicia Houster)

 

 

                                                                                                                                                Ciekawostki

-Film był kręcony w Albany (Georgia, USA).

-Myśl przewodnia filmu brzmi: "Never give up. Never back down. Never lose faith."

-Film od samego początku był kręcony w systemie "high definition".

-Środki, jakie uzyska Kościół z tytułu emisji filmu, zostaną przekazane na budowę w Albany (Georgia) centrum dla młodzieży.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

                                                                                                                                                 Opis Filmu
Przez sześć lat pracy jako szkolny trener footballu, Grant Taylor nie odnosił ze swoją drużyną żadnych sukcesów. Kryzysy zawodowy i osobisty powodują, że chce się poddać i rzucić wszystko. dopiero niespodziewany gość skłania do uwierzenia w potęgę wiary i nadziei. Grant odkrywa w sobie siłę, by wytrwać i dalej walczyć. 
                                                                                                                                                  Moja Opinia

Film jest bardzo OK , ale mam do niego pewne uwagi. Jak dla mnie jest on bardzo polany lukrem i po dłuższym czasie oglądania można się wyrzygać tym szczęściem, jako iż jestem dość dużym fanem dramatów sportowych to oceniam ten film na 3/5.

                                                                                                                                                   Zwiastun

 

 

Część informacji zaczerpnięta z FilmWeb'u                                                                                               Znalezione obrazy dla zapytania Boska Interwencja FilmWeb                                        

@Monika. Uczę sie robić recenzje bądz "Rekomendacje" :D Ale dzięki za opinie! :) A to na końcu to Plakat / Okładka ;) 

Lepiej żebyś obejrzał Film bo ciężko było napisać własne zdanie o tym filmie nie spoilerując co sie stanie ;) A filmweb jest własnie po to żeby ogarnąć po obejrzeniu informacje co do filmu Jak miałem nie przepisać Reżysera? W praktyce jest bardzo dużo prac całkowicie skopiowanych z FilmWebu bo z filmu tego sie nie dowiemy ;) Tak wiem z źrodłem zwaliłem po prostu o nim zapomniałem mój błąd :) będe starał się robić lepsze recenzje na przyszłość bo nie każdy zaczyna z doświadczeniem Dziękuje za opinie  ! :) 

Edytowane przez F1kSu
  • Like 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zerowa czytelność, tekst lata po całej stronie

- ciekawostki zajęły Ci więcej miejsca niż rzeczywista recenzja

- brak źródeł

- nie wiem co ma oznaczać te malutkie zdjęcie na koniec, jakaś forma zapełnienia "recenzji"?

 

Zmień nazwę tego posta, gdyż to nie jest recenzja, a jedynie rekomendacja. Jedyny wysiłek który tutaj włożyłeś to przepisanie tekstu z serwisu taki jak filmweb. Nie wiem kto wypuszcza taki chłam bez sprawdzenia i poprawienia. 

 

 

Kiedyś to było...

 

 

Świadom jestem, czym to jest, ale chodzi mi o pozycje. Nie dawaj takich rzeczy na koniec. Poza tym nie mam pretensji do Ciebie, a do osoby która zaakceptowała tak ch**ową "recenzje". Wiadomo, lepiej wypuszczać byle gó**o, ale żeby tylko wypuszczać. 

@Monika. No trochę zastopuj.

 

aaaa No dobra przepraszam. Skoro trudny film do opisania bez spoilerów to wybacz. Masz racje. Nie każdy potrafi spisać obserwacje i wnioski oraz przemyślenia w ilości większej niż 2-3 zdania. Mój błąd.

Wiadomo takie rzeczy jak reżyseria trzeba skopiować/przepisać, ale warto dodać skąd bierze się takie informacje.

Jak tak patrzę to twój opis jest nawet skopiowany. Naprawdę tak ciężko jest opisać film w kilku zdaniach? 

Tak na przyszłość. Jak nie podajesz źródeł to jest to kradzież. Przywlaszczasz sobie kogoś dorobek intelektualny bez podania pierwotnego autora. 

Nie odnoszę się tylko do twojej pracy, ale także do kilku ostatnich "recenzji", które się na forum znalazły. Nie lubię takigo zaśmiecania forum.

Edytowane przez Monika.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności