Skocz do zawartości

Ban Koko


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

W prośbie wypowiadają się sami admini.


Wzór: 
Nick:
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:
Link do bana:
 

w Sprawie tego bana Fox jesteś niby Adminem od tylu lat i doskonale wiesz że takiego gracza po jednej akcji nie można zbanować a to robisz ? zero jakiego kolwiek doświadczenia. 
Koko jest sto procent czysty nie wiem jak ty mogłeś go osądzić po jednej akcji jak doskonale wiesz jak gra. a może po prostu byłeś bity i chciałeś się go pozbyć ? 


Wracając do bana który jest NIE SŁUSZNY ! chciałem zaznaczyć że kiedyś miałem ten sam problem . strzał  jest Bardzo szybki tak zwany (flik shot popularny w cs go ) bo jest wyuczony , sam tak robię i czasem nie wiem jak siada ale siada bo to jest cs 1.6 ta gra ma wiele lat i Prawa jej fizyki nie zmienimy niestety . demka cs 1.6 są bardzo zamulone co właśnie możemy zauważyć na demku powyżej dlatego powinno być przynajmniej rozpisane całe demko a nie jedna akcja co jest całkowicie bez sensu ! 

idąc śladem lecącej Kuli strzał powinien wgl nie trafić bo poleciała w ... Kosmos ?  a jednak w głowę to wszystko jest za sprawą ex_interp serwer automatycznie wymusza interp i dlatego takie strzały siadają które nie powinny.  jeśli ktoś pamięta dostałem tak samo bana za niby "aima" któy był spowodowany interpem serwera . 
 

 


 

 



ban bez demka po jednej akcji na prawdę Fox szacun wielki dla Ciebie za to co zrobiłeś możesz być z siebie dumny jak dla mnie koko jest sto procent czysty i nie powinien dostać bana proszę o wypowiedź doświadczonych osób cs 1.6 . :) 

dziękuje za pomoc Fam. MM. Quattro . Miłosz . Evil. każdy z nich wiem że gra już kilka lat i dla nich to jest też śmieszny ban który jest za nic . :)
Miłosz szacunek za zrobienie Filmiku i dziękuję Ci że zgodziłeś się pomóc. 

 

Edytowane przez rolooo
  • Like 6
  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem to przeszło? Zna ktoś z was regulamin działu? Przypomnę

5.  Twój dowód (w postaci demka/screena) musi być wrzucony na hosting zippyshare i posiadać minimum 30 sekund
( http://www.zippyshare.com/ ). 

Tutaj ani nie ma 30 sekund, ani nie ma demka. FILMIKI kręcone własnoręcznie czy przez oglądanie demek odpadają!!!! Wtedy dowód brudzicie błotem!!!

Ale skoro za filmik kokodzambo dostał bana to ja wstawie filmik przez którego dostanie UB.

Link do filmików (jednak mój komp nie łapie tak dobrze nagrywanych demek w '65' fpsach, a miało być dla tych małowiarków) a poniżej audentyczne  demko z hltv

dzambo33.wmv

dzambo65.wmv

hltv-1802202112-de_dust2.dem

 

 

 

#Dodatek#!!!!!

Spojrzałem na ten filmik raz jeszcze, ja się skupiłem na tym aimie, a FOX na filmiku mówił o celowniku, na audentycznym demku z hltv widać gdzie stoi dzambo, cały jego ruch z ct na tą 'wyżyne' , wiadomo fizyka w cs jest dziwnaaaaaa , dlatego chciałem zobaczyć jak to wygląda i efekt macie na kolejnym filmiku, podczas przekonwertowania demka na filmik zdążyłem zrobić coś do szamy i się umyć :D Dlatego uszanujcie moją pracę

http://scr.hu/0wgbh/mrk2r

Już na wstępie, przy 1 strzale zauważyłem, 5 strzał przedstawi wam jak moje ustawienia cfg filtrują mape NA WYLOT :D 

Krótkie streszczenie przed oglądnięciem filmiku, Na demku z hltv dzambo z płaskiej skacze z celownikiem włączony (przed skokiem) na lekką wyżyne, chciałem przedstawić to tutaj  (1'wsza 10 z 1/2 , 2'ga z 1/4 przybliżeniem) efekty takie > dzambo.wmv

 

 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 6
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze warto wprowadzic na serwer interp 0.01 zeby kazdy mial ten Sam w cfg ze jak gracz wejdzie na serwer to sa przewaznie ex interp od 0,01 do 0,05 a Ja bylbym za wprowadzeniu jedno interpu a nie 5 a jezeli o mnie chodzi tez sadze ze koko jest czysty lecz co innego na demku widzialem widzialem jak gral kupe czasu temu i gral gorzej niz teraz jezeli o mnie chodzi mozecie mu dac ub ale i tak bede go bacznie obserwowal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zajebisty serwer, że każdy ma inny intrep... Może najwyższa pora to zmienić i wgrać plugin na intrep 0.01 a nie każdy gra na różnym.

@rolooo dzięki za podesłanie filmików.

UB

 

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności