Skocz do zawartości

Prośba o UB


Arow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OoC # Shadow
Link do SSów: -
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Banned from server. Check your console. 
Serwer: deathrun

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/71120.html

zostałem zbanowany za "AB". Podczas bana nie wchodziłem na serwer. Proszę opiekuna o sprawdzenie SID oraz IP które zostało użyte podczas pobytu tej osoby na serwerze. Opiekun nawet ma mój steam więc może sprawdzić różnice między kontami. 
@Maus
http://steamcommunity.com/profiles/76561198257157903

Zawszę wchodzę na dr na steam, żeby nie mieć tzw. "Slow Motion" przez fps. : )
A więc ciekawe jak zmieniłem IP i SID na STEAM. hmm?
@Maus Ciekawe. Nie był ban nadany można było wbić to wbiłem. Nie pojawił się przed wejsciem na serwer napis "Zostałeś zbanowany. Sprawdź swoją konsole po więcej informacji." więc myślałem że ban minął, tak czy inaczej mówiąc sprawa odnosi się do wczoraj a nie 11 lutego.

@Maus @Zyguś Tak jak napisał to @Ojdoss SID przy użyciu steam jest krótszy a przy użyciu nonsteam jest dłuższy oraz ma tą _1 zamiast _0 przed STEAM_ . A co do zmiany ip to ludzie którzy mają od tego samego dostawcy również mogą mieć podobne IP a jeśli wbił ktoś na innym sid więc... Proszę o odbanowanie na nicku OoC # Shadow .

Zwracając się jeszcze do bana za obrazę Opiekuna.. Jest on niezgodny z taryfikatorem kar. Jeśli jesteś opiekunem nie przystępuje Ci prawo na zbanowanie mnie dłużej niż jest tam napisane. W taryfikatorze jest jasno i wyraźnie napisane że obraza Admina to ban 1 dzien do tygodnia.

Edytowane przez Arow
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbanowałem więc się wypowiem. Myślisz, że masz zmienne ip i nikt nie będzie wiedział że to ty? Zmieniają Ci się tylko dwie końcówki które i tak się ZAWSZE zmieniały po banie, więc teraz nie udawaj, że to nie Ty. https://www.gametracker.com/player/OoC # Shadow/193.33.176.143:27015/ bana dostałeś 28 na miesiąc, ktoś wchodził na ten nick podczas bana pofatyguje się i sprawdzę sid i ip, lecz to i tak nic nie zmieni. A na dr i tak zazwyczaj grałeś na ns, więc nie miałem jak mieć Twojego steama (jeżeli chodzi o mnie z tym steamem).

 

/Już pierwszy dzień który sprawdzam, przyznajesz się, że to Ty więc nie mam sensu szukać dalej w logach, jest to 14 dzień bana którego miałeś prędzej.

Jeżeli ktoś z UBteamu chce wycinek z logów zapraszam na pw nie będę tutaj wstawiał gdyż nie chce mi się usuwać ip innych graczy (tak leń xD).

// @Ojdoss Po co się wypowiadasz skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Zmienić ip i sid to 2 minuty więc Twoim tokiem myślenia mogę iść sobie na jakiś serwer coś zrobić dostać bana zmienić ip i sid i grać spokojnie?

/// @Arow Tu dostałeś bana, nie pamiętam na ile ale od razu Ci przedłużyłem po tym jak po dostaniu bana jeszcze mnie zwyzywałeś http://amxbans.cs-classic.pl/bans/69998.html jest Twój SID, 11 lutego o godzinie 21:29:38 wchodzisz na serwer L 02/11/2018 - 21:29:38: "OoC # Shadow<95><STEAM_0:1:148446087><>" connected, address "79.185.39.237:27005" na aktywnym banie i to nie tak, że sobie wszedłeś i od razu wyszedłeś tylko sobie pograłeś.

Edytowane przez Maus
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zmienne IP dlatego wbiłeś normalnie na serwer

SID też można łatwo zmienić przez generator 

Po za tym logi sprawdziłem i wszystko się zgadza

Nie zawsze grałeś na STEAM

Dla mnie sprawa zamknięta, a o skrócenie bana mogłeś pisać szybciej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności