Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Opa Kejota


Corey Graves

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Murdock

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz):  admin

 

3. Nick oskarżonego:  Opa Kejota

 

4. Steam_ID oskarżonego :  STEAM_0:0:98177665

 

5. Data i godzina zdarzenia:  27.02.2018 i ok. 18:35

 

6. Mapa:  de_cbble

 

7. Opis sytuacji:  Na wstępie chciałbym przekazać, że jeśli nie ma skarg na adminów nawet o błachostkę, to tacy admini później stają się zbyt pewni siebie i robią co chcą.

Dostałem kicka, prawdopodobnie za to, że nie posłuchałem się i chcąc splantować bombę, chciałem to zrobić gdzie indziej, więc kickowanie gracza za to, że niechciał wykonać jakiegoś polecenia dotyczącego gry, nie łamiącego regulaminu jest chyba nie na miejscu.

Kolejna kwestia dotycząca tego admina lub też innych, jest taka, że admin dość często kickuje z serwera graczy z powodem "kultura", a sam ma problemy z zachowaniem tejże kultury, czego dowodem jest sytuacja, kiedy przed samym kickiem powiedział do mnie "fucking idiot" myśląc, że nie jestem Polakiem.

Podsumowując: dostałem kick za to, że niechciałem podłożyć paki tam gdzie on tego chciał, a przy okazji usłyszałem "wyzwiska" pod swoim adresem.

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) : http://375878.node57.pukawka.pl/dem-de_cbble-1519750200-1519753080.zip

Ostatnia runda, po tym jak wylazłem z okna.

 

PS. Pozwoliłem sobie trochę poszukać i mam pytanie.

Dlaczego taki ktoś jak on ma admina na serwerze, mimo, że od nadania admina za kilka dni minie 14dni, a koleś nadal nie ma rangi na forum bo nie odrobił warna??

Dlaczego ktoś posługujący się takim słownictwem ma w ogóle admina?? https://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/361447

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Corey jeśli ta osoba nie odrobi warnów do końca tego tygodnia, będę zmuszona do przekazania tej sprawy właścielowi i on zdejmie rangę. 

 

Co do osoby oskarżonej to mogę coś powiedzieć, bo grałam z nim na serwerze już dawno, jednak widocznie nic w zachowaniu się nie zmieniło. Wyzywał, nie raz widziałam na niego skargi. Opiekunom radzę dokładnie sprawdzać składających podania, bo nie wyjdziecie na tym dobrze. "przejedziecie się po tym" Nawet łatwo to znaleźć na GameMe gdzie czat się zapisuje. *czat nie zapisuje się jeśli ktoś ma vip'a. Jednak logi na serwerze są, łatwo to znaleźć. Wystarczy poprosić właściciela. Chamów na sieci nie tolerujemy. Także w tej sytuacji jedynym dobrym rozwiązaniem jest go zdegradować. Innej opcji nie ma. Ostrzeżenia nie pomogą. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga przyjęta.
Admin odebrany.

Admin troche przegiął swoimi rage quit i nadal nie odrobił warma w terminie dlatego odebrałem.
Przeginacie czasem ze swoja delikatnością ta gra jest od +16 lub +18 a wy się zachowujecie jak szlachta w waszej obecności nie wolno przeklinać, weterani cs pewnie wiedza że się nie da być zawsze spokojnym.
Nie wiem co to za obraza te słowa nie miały żadnego adresata normalne od randomów słyszy się gorsze rzeczy.
No cóż musze przyjąć bo za bardzo nie mam wyboru.

@Corey Graves masz za mało godzin troche ponad 2h to za mało by wypowiadać się na temat adminów.
odp. Wyszłem z założenia że admin otrzymuje carte blanche tym bardziej że admina znam prawie od roku.

@Kasia! przypomnę opiekun nie ma wglądu do warmów umówiłem się do końca tego miesiąca by go odrobił a co do reszty to gdzieś podobnego już słyszałem.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności