Jump to content
Gokuś

[Wasze Pasje]

Recommended Posts

Tytuł tego tematu chyba sam za siebie mówi o czym piszemy napiszcie z czym wiążecie swoje pasje może ktoś dzieli swoje pasje z pracą. :D

Dla przykładu ja interesuje się Fotografią i obróbką zdjęć jeszcze nie jestem w tym niszczenie dopiero się uczę obrabiać zdjęcia lepiej wychodzi mi robienie zdjęć chodzę do klasy Fototechnik i w przyszłości chciałbym związać to z pracą otworzyć może jakaś własną firmę i zatrudniać praktykantów. :D:D:D

• Like 2

Od najmłodszych lat, interesowałam się sportem(chodziłam 9 lat do szkoły sportowej), więc od małego miałam z tym styczność, do tego dochodzi również fotografia, uczyłam się w tym profilu(plus do tego dochodziła też grafika) również do moich pasji mogę zaliczyć modę, a dokładniej robienie stylizacji itp. Zaliczyć do tego mogę również Gotowanie, które kocham!!!!! Od pewnego czasu również dochodzą do tego gry, zaczęłam bardziej się nimi ciekawić, tak samo jak e-sportem, od 3 lat co roku zawsze byłam obecna na IEM :D 

• Love 2

Interesuję się wieloma rzeczami, ale najbardziej fotografią i informatyką. Informatykę wiążę z moją przyszłością, ponieważ uczę się w technikum na kierunku "informatyk". Lubię robić wszystko od montaży aż po algorytmy, chciałabym rozwinąć się do tego stopnia, by założyć własną działalność i naprawiać na własną rekę. :D Co do fotografii, robię to amatorsko, ale nie przestanę, może i na forum pochwalę się jakimiś zdjęciami, fotografuję głównie przyrodę i krajobraz natury. :guma:

• Love 2

Na poczatu bardzo mocno pilka nozna

rok w szkole sportowej prof. pilka nozna

pozniej nagla zmiana planow, przeroslo mnie to wszystko, nie chcialem zmieniac tak nagle otoczenia i pojsc w swiat

Nagle mi sie wzielo na motoryzacje

nie tyle, ze naprawianie bo tego nie potrafie ale jakis autodetaling

ale to tez odchodzi, szybko sie znudzilo (kasochłonne)

Wiec pozostane z pasja do piłki :P

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines