Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - Krixxer


Blix

Rekomendowane odpowiedzi

Krixxer wielokrotnie mutuje ludzi ktorzy mowią cos w żartach,zbanował małego bez powodu a mi dał kicka za afka gdy nie afczyłem i po prostu miałem dobry perk dzieki ktoremu go łatwo zabijałem.Zmutował mnie za wyrazenie zdania na jego temat jako admina 

1. Twój Nick     Blix

2. Kto zawinił? (admin/gracz)  krixxer

3. Nick oskarżonego krixxer

4. Steam_ID oskarżonego http://steamcommunity.com/profiles/76561198219922093/

5. Data i godzina zdarzenia 26.02.2018

6. Mapa de_rats1337 

7. Opis sytuacji wyraziłem swoje zdanie na jego temat jako admin czyli cytuje"nie nadajesz sie na admina nie znasz regulaminu jestes na to zbyt dziecinny i czesto uderza ci władza do głowy.Nie wiem co musiałes zrobic zeby go dostać."Wielokrotnie mutuje ludzi ktorzy mowią cos w żartach,zbanował małego bez powodu a mi dał kicka za afka gdy nie afczyłem i po prostu miałem dobry perk dzieki ktoremu go łatwo zabijałem, była to jedna z nowych map i było mało osob jednak świadkiem był goku.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
świadkiem kicka był goku

mały dostał bana za nic 

swiadkiem muta był consequential(czy jakos tak xd )

 

 

Edytowane przez Blix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na Skarga - Krixxer

Blix ty też nie jesteś bez winy, ciągle się z kimś obrażasz, ciągle się z kimś wyzywasz. Mi też już nie jeden raz podpadłeś bo zaczynasz dziwne spory na serwerze na voice chacie ma panowac kultura chcesz sie z kimś wyzywać możesz iść równie dobrze na pw

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałem za darmo na 10 min, dziwna sytuacja to była. Co do Krixera, to jest wybuchowy czasami ponosi go lekko ale tez jest pomocnym i miłym adminem. Często widzę jak pomaga osobom nowym na serwerze, lecz często też widzę jak go ponosi. Blix też bez winy nie jesteś, często słyszałem jak obrażałeś innych graczy (jeszcze jak nie miałem admina),nie wiem czy to dla żartów jak to mówisz ale nie każdy żarty rozumie i wtedy jest to nie na miejscu.

Edytowane przez Kosmen
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jest wyzywanie znam te osoby dość czasu a gracze sami twierdza ze ty za bardzo sie spinasz o takie rzeczy sam moge sie z goku czy z innym adminem posmiac z siebie i wyzywac ale wiedzą ze to w zartach a ty od razu zmutował bys wszystkich.Po za tym ty tez podważasz decyzje opiekuna serwera na przyklad gdy odmutowujesz osoby ktore on zmutował

 

 

Po za tym rozumiem ze od tego jest administracja, tylko osoby z  ktorymi wyzywam sie dla zartow wiedzą ze to dla zartów a gdy ktos czuje sie urazony moze zwrocic sie do admina o mute 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blix napisał:

Po pierwsze to nie jest wyzywanie znam te osoby dość czasu a gracze sami twierdza ze ty za bardzo sie spinasz o takie rzeczy sam moge sie z goku czy z innym adminem posmiac z siebie i wyzywac ale wiedzą ze to w zartach a ty od razu zmutował bys wszystkich.Po za tym ty tez podważasz decyzje opiekuna serwera na przyklad gdy odmutowujesz osoby ktore on zmutował

 

Racja ale każdego moze ponieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blix napisał:

Po za tym rozumiem ze od tego jest administracja, tylko osoby z  ktorymi wyzywam sie dla zartow wiedzą ze to dla zartów a gdy ktos czuje sie urazony moze zwrocic sie do admina o mute 

Co do Ciebie blix nic nie mam lecz z obrażaniem się jak to ty nazywasz "dla żartów" przesadzasz.
Z mojej strony prosił bym Ciebie o jakąś kulture podczas gry na tym serwerze
 

3.1. Zakaz nadużywania wulgaryzmów na say/tsau badź przez mikrofon lub na czacie [ban na 30 min / Ban na 1 godzinę]

3.2. Zakaz obrażania graczy na serwerze [ban na 30 min / Ban na 1-3 godziny]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mute: Sytuacja wygladala tak ze zwyczajnie mnie obraziłeś, dlatego dałem ci mute (na 30 minut)

Jeśli chodzi o sprawę z małym to juz to sobie wyjaśniliśmy i jest między nami spoko.

Co do kicka z kolei musze się przyznac ze to byl mój błąd. Mowił mi ktoś zebym wyrzucil afka, a że się trochę zamyśliłem to omyłkowo wyrzucilem ciebie (co zresztą wyjaśniłem i za co przeprosiłem :/).

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blix przesadzasz cb wyrzucił przez przypadek z servera mi też nie raz sie zdążyło to nie powód żeby odrazu pisać skargi, po drugie mały dostał na 10min jakoś mu to nie przeszkodziło chociaż stwierdził że go ponosi, nie wiem jak było z tym mutem nie mam tego jak sprawdzić a więc reasumując Krixer to twoja pierwsza skarga daje ci ostrzeżenie ale jak wpadnie jeszcze jedna skarga to wylatujesz. 

Edytowane przez SadCaroline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności