Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - SadCaroline


Blix

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick Blix
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz) chyba goku sadcaroline marcia czy jak mu wkoncu 
 
3. Nick oskarżonego
 
4. Steam_ID oskarżonego
 
5. Data i godzina zdarzenia
przed chwila
6. Mapa mirage
 
7. Opis sytuacji Co tu sie odwala wy macie jakies za małe majty czy jak ze za powiedzenie noobku dajecie bana na godzine ?Co bedzie z tego serwera jak mają banowac to nie banuja a jak nie mają to banuja. Co jest obraźliwego w "noobku" nawet panienka by sie nie obraziła xd
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) cały serwer ?

Jak dzieci... 

dajcie jakis test dojrzałosci w tej rekrutacji bo dla was to wszystko jest obrazą.Jest roznica pomiędzy faktyczna obrazą ,a poczuciem sie urażonym

Edytowane przez Blix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.3. Zakaz obrażania adminów na sayu/tsau/u@/ bądź przez mikrofon [ban na 1 godzinę / Ban na 1 dzień]
Co do ciebie to nie pierwsza twoja sytuacja gdy kogoś obrażasz, jeżeli poczuł się obrażony ma prawo cię zbanować.

 

1 godzinę temu, Blix napisał:

Jak dzieci... 

dajcie jakis test dojrzałosci w tej rekrutacji bo dla was to wszystko jest obrazą.Jest roznica pomiędzy faktyczna obrazą ,a poczuciem sie urażonym

 

Blix ale po co dalej kontynujesz temat wiele jest na ciebie skarg co do twojej kultury to jest chyba jego sprawa czy poczuł się urażony czy obrażony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziłeś mnie,mnie to uraziło podszedło to pod obraze to dostałeś na 30min za obraze opiekuna chociaż i tak powinneś wyrwać na godzine znaj moją łaske ;)

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jak chcecie coś dodać do tej dyskusji to służy do tego opcja EDYTUJ  i zacznijcie z niej korzystać ! 

Po  2 po co ta kłótnia ? Zaczekajcie aż ktoś zajmie się tą skargą i zadecyduje ...

 

Co do skargi to po obejrzeniu tych nagrań ( no i jeszcze byłem na chwilę i widziałem conieco )  mogę bez żadnych wyrzutów napisać, 

@SadCaroline jak masz gorszy dzień to już lepiej ustaw sb voice_enable 0 i wtedy graj no bo dawać bana za "noobku" moim zdaniem to już kur** są jaja, rozumiem blix nie raz wkurza ludzi ale no bez jaj, moim zdaniem przesadziłeś i to konkretnie a co do ciebie @EryQ to ty też nie przesadzaj bo ty jeszcze zachęcałeś goka do dania bana za takie coś i jeszcze powtarzałeś jego słowa ( co ty kur* papuga ? xD ) 

Przez ostatnie dni gdy byłem mniej aktywny dowiadywałem się wielu rzeczy ale dopiero to co zobaczyłem mnie uświadomiło, że wam zaczyna odpierda** żeby dawać bany za coś takiego, ja bym nawet muta na więcej niż minutę za to nie dał także wyluzujcie trochę bo się robi coraz większy chaos na serwerze

Edytowane przez UrbaN7
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na Skarga - SadCaroline

Egh!
No to tak, skarga moim zdaniem słuszna. 
Od kiedy goku jesteś taki że wlepujesz każdemu bana za "obraze"? przypomnij sobie swoje akcje.
Właściciel powinien coś z tym zrobić to co występuje na serwerze, każdy robi to co chce. Gdy ja chciałem wprowadzic rygor na serwer zostałem wyśmiany :P
Tekst "Macie przesrane" Haha Nie komentuje tego :D:D 

Blix masz moje poparcie. Dobrze że piszesz te skargi, może w końcu ktoś zobaczy co się wyprawia odkąd jedna osoba nadużywa władzę. 
Blix Wrzucaj każde klipy jak będziesz miał nagrane. 
Blix następnym razem nie mów do goku że jest dzieckiem, bo jest już "pełnoletni" i nie wypada tak mówić :D 

Wycinek z czatboxu :D Wygrał :D:D  Gdyby nie On to cała serwerownia by nie powstała. 
Goku przestań się tłumaczyć na tym czatboxie :P Winny się tłumaczy. Robisz z Siebie teraz wielką ofiarę, lubisz jak inni się nad tobą litują.. Przestań weź na klate tą skarge. 


Nie mam ochoty nawet na to odpisywać, szkoda klawiatury i czasu. :) Goku  I LOVE YOU <3 

Mefedron jesteś bardziej zabawny niż kabaret paranienormalni <3 Co goku ci się żalił ? Chroń swego przyjaciela misiek :D:D  

 

Cytuj

 

SadCarolineDziś 20:48

@Meduza Szczerze to dzięki mnie ten server się tak rozruszał bo wchodzę w interakcje z graczami i adminami pytam ich o zdanie gdyby nie ja ten server był by martwy bo Karol sam mówił że jak nie będzie Opiekunów to nie ma sensu go dalej trzymać ;)

 

 
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozmawiałem z opiekunami na PW i doszliśmy do pewnego wniosku, który mam nadzieję, uświadomi ich jak powinni się zachowywać.

Wydaje mi się, że sprawa została załatwiona prywatnie, a jak nie, to zostanie załatwiona dzisiaj, ponieważ SadCaroline przyznał się do błedu i został ostrzeżony oraz poinformowany o dalszej jego przyszłości.

Jako iż ten serwer troszkę wypadł im z rąk, postanowiłem trochę pomóc i powiedziałem jak powinno to wyglądać. Zostali też poinformowani co się stanie w danych przypadkach i mam nadzieję, że załatwią pewne sprawy właśnie dzisiaj, wyjaśniając pewne rzeczy.

Dodam jeszcze, że ban był niesłuszny, a sama skarga zostaje przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności