Skocz do zawartości

Problem z banowaniem


baandiT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to napisać dlatego napisze o tym tutaj :) muszę przyznać że jak do tej pory jesteście jedyną serwerownia na której mam problemy z banowaniem jak nie nick to znowu czas bana, a jeszcze jak by tego było mało, to jest brak możliwości banowania przez steam ID przed chwilą wywaliłem gościowi bana na 2 dni w komendzie pisze się długość w minutach a 2dni to 2800 minut i tez tak wpisałem, serwer uznał to inaczej i poleciał perm, ręce opadają :)  mam admina ale gdybym nie miał tego admina to bym różnicy nie odczuł w związku z tym :) 

Ban jak najbardziej zasłużony, brak kultury obrażanie innych jak i samego admina typu " ty kur*** " i tak dalej :) ale to nie powód do tego by karać kogoś permem.

Dlatego mam prośbę , zrób ktoś w końcu tego sm_admin jak należy, żeby normalnie dało się banować graczy, jak nie ma możliwości banowania przez sm_admin to przynajmniej powinna być możliwość banowania przez steam ID i co do czasu bana bo z tego co widać to serwer nie obsługuje banów na dłużej niż dzień :) jak bym wpisał w czasie 60 to i może by się udało żeby dostał delikwent bana na godzinę:)  innym adminom też zdażają sie wpadki :)  akurat banować się nie da przez sm_admin 

I jak się domyślam pewnie zaraz poleci na mnie skarga że gościu perma za obraze dostał :)  he he

Tu jest link gdyby ktoś chciał zobaczyć: 

http://miragecsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:197374134&advType=steamid&Submit

Czas bana uznało za powód, komenda była wpisana prawidłowo, zawsze się upewniam i sprawdzam, mam nawet zapisane, więc jestem 100% ze to nie ja się pomyliłem :) 

Sprawa rozwiązana , temat do zamknięcia :)

Edytowane przez baandiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności