Skocz do zawartości

Rozwój Lord De Seis


Motoichi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chiałbym wam przedstawić mój poradnik do grania Lord de seisem. Gram ją od niedawna ale ją rozpracowałem mam 30 poz.

Rozwój za punkty: Od początku do końca daje się w siłe ponieważ jak ktoś ciebie obije możesz się chować i uleczyć .Pozwoli to na dłuższe przeżycie możecie też zwrócić uwage na 30% zakrwawienia ekranu to bardzo pomaga w 1v1,1v2,1v3 itd.Zakrwawienie to jest jego jedną z jepszych umiejętności.

Rozwój za Mane: Tutaj uważam żeby ulepszyc procent w zakrwanieniu ekranu by było lepiej grać.

Runa: Najlepsza runa do klasy lord jest Crimson ponieważ daje mu 40 hp i to jest bardzo mocne jak ulepszysz tą rune na 30 lvl jesteś nie do zabicia pamiętaj!

Kontry: Największa kontra na klase lord to jest Palldyn ponieważ ma nieziemski dmg i zabije cie odrazu trzeba na nich uważać bo niemożesz się uleczyc pomysł jak się przd nim obronić grać z nim na dystans awp zabije go odrazu z zaskoczenia i nawet cię nie zauwarzy.

Pozdrawiam, mam nadzieje ze kogos zachece do grania Lordem lub jakiegos nowego gracza przekonam do grania nim. -_- mam nadzieje ze tez sie zadowoli :).

 

Kolor czerwony dla administracji.

Edytowane przez Motoichi
  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności