Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga]Kio


Najwi

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Twój Nick: Najwi

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Kio

4. Steam_ID oskarżonego:  -

5. Data i godzina zdarzenia: 22.03 , 12:00

6. Mapa cs_italy

7. Opis sytuacji: Grając na mapie italy klasą saper zostalem zbanowany za "miny w przejsciu". Administrator Kio wykazał sie wyjątkową niekompetencją i nieznajomością regulaminu serwera. Regulamin w pkt 2.5 nie zakazuje ustawiania "min w przejściach" (cokolwiek ten termin oznacza, ale domyślam się że chodzi o drzwi), a taki właśnie jest powód mojego bana.
Mine dało się przeskoczyć, była umieszczona w korytarzu przy wejściu do apartamentów ze strony terrorystów. Dodatkowo admin podjął decyzje o zbanowaniu mnie pomimo, że nie widział owej miny i oparł ją tylko i wyłącznie na agresywnej "opinii" sfrustrowanego gracza, który od niej zginął.

Nie chce odwoływać się od tego bana, bo nie oto mi chodzi. Skarże się na administracje która nie zna regulaminu serwera. Taka sytuacja ma miejsce już 3 raz, admin bez dowodu banuje mnie, bo jakies zdenerwowany swoją śmiercią gracz "prosi" go o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałeś miny w tym samym miejscu gdzie nie dalo sie przejść przeskoczyć , to po 1 po 2 napisałem ci to po 3 przeprosileś po 4 znowu to zrobiles pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie umiesz przskoczyć miny nie oznacza, że nie da się tego zrobić :). Po drugie nawet nie widziałeś tej miny tylko jakiś gracz powiedział Ci, że jej nie przeskoczył sekunde po tym jak zginął od niej, troche słabo, że podejmujesz takie decyzje tylko dlatego, że ktoś kazał Ci to zrobić.

Po trzecie, sytuacja sprzed 5 min. Admin Blix banuje mnie na godzine po tym jak wlazł w mine w korytarzu i umarł. Stwierdził, że nie dało się jej przeskoczyć, a akurat patrzyłem na niego w tym momencie i nie podjął nawet próby skoku tylko wszedł prosto w nią.

Profesjonalna administracja, albo banują na rozkaz gracza, albo po tym jak sami padną od miny nawet nie próbując jej przeskoczyć (bo po co, jak można dać bana) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 naucz sie poprawnej pisowni po 2, ogladałem demko i ty zawiniłeś i wiesz o tym przepraszałeś po 3, nie jestem blixem ale z tego co mi powiedział znow zle postawiłeś to ze nie umiesz sie przyznać do popełnioneego przez siebie samego błędu nie oznacza że musisz krytykować inne osoby to nie jest post do obrazy administracji tylko skarga na nią i znów ci to napisze naucz sie stawiać miny i nie rób nam po złości oto nie bedziesz dostawał banow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postawiles mine na westcoust tak ze przy próbie przeskoku nad nią blokowało sie o futryne.Zbanowalem cie bo to nie pierwszy raz moim zdaniem skarga powinna zostać odwołana. To admin ocenia i widzi czy dana mine da sie ominąć czy nie ;)

 

Tylko dlaczego są osoby na serwerze grające saperem ktore umieją stawiac miny nie w przejsciu i nie na bs.Te osoby ani razu nie byly zbanowane a co do tego ze niby nie przeskakiwalem moglo ci sie tak zdawac ale zblokowala mnie futryna od drzwi wiec nie dalo sie skoczyć a no skoczylem 

Edytowane przez Blix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno . Jak możesz pisać i twierdzić ze wiesz co było powodem mojego bana wobec ciebie jak to stwierdziles ''banują na rozkaz gracza, albo po tym jak sami padną od miny nawet nie próbując jej przeskoczyć ''Siedzisz w mojej głowie że takie coś piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Slodziak

Zawinił admin

Nick admina Kio

Steamid-

Data 23.03 godzina 19 25 

Mapa mirage

Grałem sobie zwyczajnie i nagle pewien gracz zaczął mnie one tapować z ak-47 przez smoka. Oglądałem replaya jak on to zrobił i podejrzewałem go o wh. Poprosiłem na u@ pana Kio żeby go sprawdził a on powiedzial na głos że to do niego napisałem i na dodatek go nie sprawdził bo powiedzial że pewnie jest po prostu dobry. Moim zdaniem adminowi Kio nie chciało się go sprawdzać. Widać że nie zna on regulaminu. Admin też wyganiał mnie z serwera i przez jego zachowanie poczułem się troche urażony . 

Edytowane przez pafa225
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie powiedziałem na głos do niego tylko do ciebie  po 2 , sprawdzałem go juz 30x gdybyś mnie słuchał  to byś wiedział o tym, po 3 co ma do tego regulamin ? po 4 piszac ze nie zasługuje na admina dostałeś muta i no nie ja ci go dałem a własnie miałem to zrobić. ps Jeśli piszesz koleżko takie bzudury że mi sie nie chciało kogoś sprawdzać to zobacz ile osob zbanowałem za cheaty . Ps z polskiego byś miał 1 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze znowu piszesz nieprawdę. Z polskiego nie mam 1 tylko 5 więc wiesz. Poza tym naduzywasz mikrofonu i przdd chwila zamiast dac mi gaga za naduzywanie czatu (czego nie robiłem) dales mi bana i za obraze chociaz cie nie obraziłem . Zanim zbanujesz polecam przeczytać regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem demko nie da się tam przeskoczyć a ty najwi przeczytaj 500 razy regulamin i naucz się kultury oczywiście skarga odrzucona a ban słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisałeś że mówiłeś to do mnie że kazalem ci go zgłosić to tamten typ mógł to usłyszeć i szybko wyjść z serwera . Więc świetny z ciebie admin. Nie chce ci sie sprawdzać i tyle. Ty banujesz nawet jak nie sprawdzisz . Takie jest moje zdanie. Siedzisz 24/7 na serwerze i bedziesz się tu chwalić ze zbanowałes tego czy tsmtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pafa225 napisał:

Nick:Slodziak

Zawinił admin

Nick admina Kio

Steamid-

Data 23.03 godzina 19 25 

Mapa mirage

Grałem sobie zwyczajnie i nagle pewien gracz zaczął mnie one tapować z ak-47 przez smoka. Oglądałem replaya jak on to zrobił i podejrzewałem go o wh. Poprosiłem na u@ pana Kio żeby go sprawdził a on powiedzial na głos że to do niego napisałem i na dodatek go nie sprawdził bo powiedzial że pewnie jest po prostu dobry. Moim zdaniem adminowi Kio nie chciało się go sprawdzać. Widać że nie zna on regulaminu. Admin też wyganiał mnie z serwera i przez jego zachowanie poczułem się troche urażony . 

Skarge pisz w nowym temacie a nie skarge w skardze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności