Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Fatal to initi... exic .. coś


Miłosz

Recommended Posts

Nick:

 

Opis problemu:

Tym razem ja prosze o pomoc, ss poniżej ..platforma Steam, poradniki z neta nie działają - usuwanie valve z rejestru i kasowanie folderów z steam.

 

ScreenShoot: (zrób zdjęcie i umieść go na naszym hostingu / jeżeli screen jest niepotrzebny nie umieszczasz)

https://scr.hu/0wgbh/hef9d

 

System operacyjny: (XP/Vista/7/8/10 i inne)

XP

 

Kontakt: (gg/steam/pw)

 

Inne: 

+ INFO . PODOBNO STEAM WYDAŁ AKTUALIZACJE NA 1.6 KTÓRY CAŁOŚCIOWO ZABLOKOWAŁ DOSTĘP DO GRY NA XP I VISTA. PIERDOLONY STEAM

Edited by Miłosz
Link to comment
Share on other sites

  • Qesik locked this topic
  • Qesik unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy