Skocz do zawartości

Nowy dział?


Tymbarkowa :3

"Tyralnia" w kąciku?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie żeby w kąciku powstała tyralnia?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak za pewne widzicie kącik upadł totalnie. Potrzeba nam czegoś nowego, świeżego, żeby zainteresować użytkowników. Dużo nad tym myślałam i wpadłam na pomysł, żeby połączyć coś o czym od dawna mówiliście, z kącikiem redaktorskim. O czym mowa? Już tłumacze.

Chciałabym stworzyć tutaj coś takiego jak "tyralnia". Nie do końca wiem, czy zrobić to na zasadzie takich walk (dwie osoby jadą po sobie w jednym temacie) czy w ciągu (tak jak w q&a, przykładowo ja wyzywa osobę x, osoba x odpowiada mi na to i wyzywa osobę y itd). Tutaj liczę na waszą pomoc, który pomysł będzie lepszy.

Oczywiście wszystko tutaj trzeba bardzo dopracować. Jeśli będziecie zainteresowani takim działem, stworze dla niego specjalny regulamin gdyż nie chcemy sytuacji, że polecą teksty typu "ty ku*** zaje****" itp. Chodzi bardziej o inteligentne dissy. Czekam na wasze opinie. Mam nadzieje że razem stworzymy tutaj coś ciekawego :)

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tą propozycję, to tylko jedna mi myśl się nasuwa: Robienie czegoś w desperacji. Ja zawsze na te tyralnie patrzyłem z tego punktu widzenia, że one mają rozbawiać swoimi tekstami typu: Twój stary jest jak pranie, poszedł na strych I się powiesił(tekst z odcinka taku) oraz, że są to "strefy" w których nie ma ograniczeń co do punchy itd. Więc jeśli mają być jakieś ograniczenia I "inteligentne" punche, to mogę oficjalnie to wykpić. Ci co wiedzą co to jest tyralnia, To chyba powinni wiedzieć, że jest to robione dla beki, a nie płakać, że za bardzo mi pojechał no przykładowo po rodzicach. O to chodzi w tyralni, napier******* się wyzwiskami, żeby się pośmiać.

Co do tych samych punchy, to ja jestem osobiście pewny, że większość będzie brała teksty z jakiś dissow, bitw freestylowych, a nawet jakiś odcinków z Youtube typu tyralni u taku.

Tak czepiając się jeszcze, to chyba trochę głupio by wyglądał ten dział w kąciku nie uważasz? Już lepiej jest to zrobić w grach i zabawach xD tam by przynajmniej bardziej pasowało.

To tyle ode mnie.

@BOT SKUNIK Szczerze mówiąc, nie chce mi się na Ciebie czasu tracić I tu zamieszania zrobić xD ps: mam 16 ^^

Edytowane przez Lift12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BOT SKUNIK co z tego, że nawet 15-latka? Skoro gada lepiej niż ty? Jak dla mnie bez sensu pomysł, lepiej zrobić jakiś event na ts3 lub pomyśleć nad jakimś innym działem, mam parę pomysłów, więc mogę podesłać ci na pw, by nie tworzyć kolejnej gównoburzy 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, a przynajmniej na tę chwilę, bo może przedstawienie jakiegoś regulaminu zmieni moje zdanie. Dlaczego na nie? 

Na forum w szczególności od już jakiegoś czasu (głównie za sprawą różnych walk na SB lub w statusach, które stają/stawały się coraz częstsze) zaczęliśmy karać mocniej za różne obelgi, mocne wulgaryzmy, gównoburze. Powstanie takiego działu/tematu równa się ze zezwoleniem na obrażanie się na forum (oczywiście byłoby to jakoś uregulowane regulaminem, ale osoba pisząca go musiałaby się mocno wysilić, by jakaś osoba, chcąca się popisać swoim "poziomem" możliwości obrażania drugiej osoby przez kabel, nie mogła znaleźć jakiegoś haczyka w regulaminie) ze strony administracji, więc byłoby to całkowite zaprzeczenie tego, co chcemy tutaj stworzyć - czyli dosyć przyjazną atmosferę bez lecących kur** i szm**. W moim odczuciu forum powinno być wizytówką sieci. Osoba, która wejdzie na forum pierwszy czy drugi raz i przeglądając to co się tutaj dzieje może wysnuć wnioski, jaka panuje tu atmosfera. Dodatkowo myślę, że byłoby dużo kontrowersji, które ze zdań tworzonych w takim temacie byłoby niezgodne z regulaminem, a które by były zgodne + takie coś wymusza ciągłe kontrolowanie przez administrację lub mnie i redaktorów tego co się w takim temacie/dziale dzieje.

I nie miejcie mnie teraz za totalnego nudziarza, sam lubię się trochę potyrać w swoim gronie, ale kącik od zawsze miał poważną formułę, sensowny przekaz i odstępował od reszty działów swoim "poziomem" jaki prezentował. Jeżeli już większość osób się zgodzi na takie tyranie się na forum i administracja uchyli się do czegoś takiego to jestem za tym, żeby taki dział/temat powstał w hyde parku, a nie tutaj. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności