Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie rolooo


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  rolooo , na serwerze Faza rolooo 
2. Imię: Kamil 
3. Wiek: 22 
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  w go nie miałem do czynienia  z Adminowaniem ale myślę że to jest tak samo proste jak w 1.6 .  
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 
6. Składka (tak/nie): narazie nie gdyż jestem biednym studentem ale w najbliższym czasie postarał bym się to ogarnąć. 
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/551011
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil studiuję i pracuję w wolnych chwilach czyli wieczorami gram w csa na FFA jak i ze swoją drużyną. spędziłem na tej serwerowni z 3 lata z tego większość czasu byłem Adminem na 1.6 postanowiłem się przenieść z 1.6 na go chciał bym również zrobić to z Adminem bo co to za gra bez Adminowania ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciał bym zostać żeby pomóc w walce z gośćmi których jara odpalanie śmigła , oraz chciałbym pomagać w trzymaniu porządku na serwerze bo nie toleruje syfu a grając czesto nie ma Admina i dosyć ciężko się gra z trolami albo odpałami. 
10. Steam_ID : STEAM_0:1:168992700
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: to zależy od szkoły i pracy ale staram się być codziennie ;)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): raczej wieczorami weekendy czasem mogę wbić z rana. 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: z 2 lata już będzie,mało ale  za to w 1.6 będzie z 10 lat a to praktycznie to samo. 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak Na tej sieci jak i byłem również opiekunem dd2. 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) 
@Wercia. Szkoda za z góry dajesz mi taka opinie że olewam obowiązki, nie grałem w 1,6 tak jak kiedyś bo przerzucilem się na go który jest dla mnie ważniejszy bo mam swoja ekipę z którą trenuje. I na ffa gram prawie codzień po kilka godzin gdzie ty nawet razu nie wbilas tam i z góry zakładasz że tam nie gram i nie będę grał, jak na naszą współpracę to nie było miłe z twojej strony :)
Edytowane przez rolooo
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wszystko jest git jak dla mnie tylko czuje że jak tak dalej pójdzie to cały serwer będzie składał się z adminów :P 

Jestem Na Tak Chociaż ja bym już zamknął Rekrutację jest naprawdę dużo administratorów pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tez na tak, nie bylo do niego skarg czesto go widze a nauczyc sie komend tez nie jest trudne. Tez mysle zeby po tym podaniu zamknac rekrutacje jest juz wystarczajaca ilosc adminow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że dawno nie grałam na serwerze, wypowiem się, bo pracowałam z nim i wiem jak z nim jest. 

Może na początku Jego aktywność jest wielka, gra codziennie, pomaga itp, lecz z czasem znika na kilka dni nie mówiąc nikomu o tym, rozmawiając z nim na temat Jego aktywności, mówił, ze pracuje i nie ma czasu, więc zadajmy sobie pytanie, po co piszesz podanie na admina, skoro nie miałeś wgl czasu na granie w 1.6? Nie rozumiem tego.

Nic do Ciebie osobiście nie mam, ale dla mnie takim zachowaniem pokazujesz, że jesteś nieodpowiedzialny, nie jesteś szczery i nie potrafisz wprost powiedzieć, że nie chce Ci się grać. 

 Nie wiem, czy moja wypowiedź będzie brana pod uwagę, ale opiekunowie, zastanówcie się, czy chcecie mieć kogoś takiego, kto po czasie olewa swoje obowiązki ;) 

@rolooo Mam prawo wyrazić swoje zdanie jak i opinię na ten temat, przedstawiłam tylko swoją wizję jak to było kiedy miałeś admina na 1.6 ;) 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności