Skocz do zawartości

[GRA] Odgadnij kogo to słowa


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka przydało by się rozbubudzić ten dział także wpadłem na pomysł żeby zrobić coś takiego że osoba cytuję słowa z piosenek,filmów, bajek, anime, vines, youtube, filmów dla pełnoletnich różne cytaty, słowa postaci itd wykaż się kreatywnością. 

Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bucek napisał:

"Nadziej to dobra rzecz,może najlepsza ze wszystkich,a to, co dobre nigdy nie umiera.

"Zastanawiam się, co powinienem zrobić . Chociaż to niezbyt skomplikowane. Rzecz sprowadza się to dwóch możliwości. Zacząć żyć lub zacząć umierać."
 

"O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć, ponieważ słowa pomniejszają je. Trudno sprawić,aby obcy zaczęli cenić to, co jest dla ciebie najważniejsze."

~Stephen King ~Skazani na Shawshank

~Stephen King~Cztery Pory Roku

~Stephen King ~Skazani na Shawshank

Nie wiem czy w dobrej kolejności bo dawno to czytałem ale mam nadzieję że tak :D

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiesz, co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż siebie samego" 

"Szczeście można znaleźć nawet w najciemniejszych chwilach, jeśli tylko nosi się w sobie światło" 

"Niektóre nieskończoności są większe od innych nieskończoności" 

3 minuty temu, Bucek napisał:

"Cztery Pory Roku". Dobra, twoja kolej tylko następnym razem nie googluj XD

Nie googlowałem :(

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, OptimusPrim napisał:

"Doktorze,proszę przebadać tego pacjenta"

"Improwizacja,adaptacja,wytrwałość"

"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć. Ale nie jesteśmy też martwi."

 

Nie wiem

"Vixiarz wiara jest w hipnozie Każdy skacze ile może A energia procent sto Dzisiaj balet LEVEL PRO Browar, whiskey, gin, tequila Alkiem ciało dziś zasilam JAZDA JAZDA KLUBOWICZE ! ŁAPY W GÓRĘ - NA WAS LICZĘ !!! "

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Zyguś napisał:

Nie wiem

"Vixiarz wiara jest w hipnozie Każdy skacze ile może A energia procent sto Dzisiaj balet LEVEL PRO Browar, whiskey, gin, tequila Alkiem ciało dziś zasilam JAZDA JAZDA KLUBOWICZE ! ŁAPY W GÓRĘ - NA WAS LICZĘ !!! "

Sound Bass - KLUBOWICZE (To znaczy nie wiem czy chodziło ci o Sound Bass ale w tym najlepiej brzmi) :D

 

Proste mordko lecimy razem w balety? :D

 

Edytowane przez Gokuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta zabawa nie ma sensu, bo można sobie w google wystukać 90% słów które tutaj padną, lul 

 

59 minut temu, Gokuś napisał:

Proste mordko lecimy razem w balety? :D

Zwarty Pakt

don't fear death but rather the unlived life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł. napisał:

Przecież ta zabawa nie ma sensu, bo można sobie w google wystukać 90% słów które tutaj padną, lul 

 

Zwarty Pakt

don't fear death but rather the unlived life

Nie mam pojęcia, ale można zobaczyć kto kiedy oszukuje ;) I mam nadzieje że wszyscy raczej robią to uczciwie :(

"Everyone lives, believing what they know and what they experience. The sum of these experiences is called reality. But knowledge and cognition are ambiguous concepts, they are nothing more than a delusion, an illusion of the world created by you"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności