Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie-Kicaii-.


Kicaii.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kicaii-.
2. Imię: Paweł.
3. Wiek: 16.
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Mocne z +10.
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak.
6. Składka (tak/nie): Raczej nie.
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Paweł. Mam 16 lat. Interesuję się informatyką,składaniem/naprawianiem Komputerów. Od podstawówki kiedy powstał TeamSpeak3 staram się stawiać własne serwery i upiększać je.Posiadam pieska yorka. Wabi się Majki. Gram w różne sporty typu: koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. jestem od pewnego czasu raczej miłą i spokojną osobą :). (Tak od pewnego czasu).Na sieciach jestem od dawna. Raz tu raz tam. Szukam miejsca gdzie Będzie mi najlepiej dogadywać się z administracją. Jak na razie na arenach nie jest  źle. Mam nadzieje że zabawię tu dłużej. Lub na zawsze, do póki nie skończę z CS:GO.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam ogromne doświadczenie w byciu administratorem/Opiekunem/Właścicielem ponieważ posiadałem swoje 2 serwery. Na wielu sieciach jestem rozpoznawany. Tutaj, mam nadzieje że też ktoś mnie pamięta :). Chciałem zostać adminem również z tego względu że zmienił się opiekun. Przynajmniej mogę wejść ze spokojem na serwer nie bojąc się że dostane bana DOSŁOWNIE za nic. Ale nie wracajmy do przeszłości :(.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:126895011
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1-3h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): We wszystkie dni. Zależy Kiedy mam czas.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4,158 h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie tylko. Miałem swoje serwery. (Nawet się kręciły :D)
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności