Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na admina polski sniper


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:orzeł
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin
 
3. Nick oskarżonego:polski sniper
 
4. Steam_ID oskarżonego: -
 
5. Data i godzina zdarzenia: 20 25 10.04
 
6. Mapa: am_map1v1
 
7. Opis sytuacji: Dostałem bana niby za rush, bez żadnego ostrzeżenia upomnienia itd., już pomijam fakt, że ten "admin" ma ból dupy i ciągle na mnie patrzył odkąd wszedłem na serwer, żeby tylko uspokoić swoje ego i dać mi bana, chociaż inni też łamali regulamin iks de - BAN
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wiem, wiem, że się nie dodaje skargi jak nie ma demka, ale dodam od razu jak się pojawi, więc proszę nie spinać. #demo
Edytowane przez orzeł
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na Skarga na admina polski sniper

Dostałeś kicka na mapie wcześniej za rash a potem bana wiec nie spinaj sie bo ciągle łamiesz regulamin i upominasz innych ... Jak ktos rashowal to robilem dokladnie to samo a za to ostatnie wyzywanie admina powinienem ci dac bana na tydzień mam ss .. Wogóle po co ty tu grasz jak ostatnio jak grałeś mm z moim kumplem to mówiłeś jaki ten serwer to nie jest slaby itp wiec zastanów sie nad soba i przestań byc atencyjnym burakiem który wchodzi na serwer zeby zobaczyć czy nie da sie kogos zgłosić :D taka prawda

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, orzeł napisał:

Dostałem bana niby za rush

Kolego nie wiem skąd wziąłeś to "niby", po obejrzeniu demka rzeczywiście widać, że zrashowałeś. Jeżeli dalej nie jesteś pewny, to polecam obejrzeć demko(sam mi je podesłałeś).

7 godzin temu, orzeł napisał:

bez żadnego ostrzeżenia upomnienia

Widziałem także demko z poprzedniej mapy i dostałeś kick'a za rash, wiec możesz odebrać to jako ostrzeżenie. :>

 

7 godzin temu, orzeł napisał:

chociaż inni też łamali regulamin iks de - BAN

Nie jesteś jedynym, który został kicka za rash, ale jedynym który dostał bana w tamtym okresie. Na poprzedniej mapie @polski_sniper wielokrotnie wchodził na spec'a, aby pilnować porządku na serwerze. Kilku graczy dostało upomnienie w postaci KICK'a (w tym i Ty). Nie widzę tego "Inni też łamali regulamin, a tylko mi się oberwało" :> 

7 godzin temu, orzeł napisał:

że ten "admin" ma ból dupy

Z tego co widzę, to Ty masz jakiś problem. Niejednokrotnie na serwerze upominałeś adminów, aby zajęli się rashującymi graczami, podczas gdy sam to robisz. W momencie zgłoszenia informacji o łamaniu regulaminu na u@ administrator nie ukarze tego gracza, ponieważ tego nie widzi i nie może zareagować. W momencie kiedy wchodzi na spec'a i widzi sytuacje czarno na białym, gracz łamiący regulamin dostaję kick'a/ban'a i po sprawie, a teraz Ty masz "ból dupy", że admin pracuję jak należy. W przyszłości radzę Ci obejrzeć demka i zobaczyć swój błąd, a nie dopatrywać się błędów u innych. 

 

Skarga bezpodstawna.

Zamykam.

  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności