Skocz do zawartości

System gry na DR


Zygus

System gry na DR  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wiecie nie całe 2 mies. temu odbył się reset i słabo z grywalnością na trybie 1k1, w sumie wcześniej też była słaba aktywność, więc pytanie do was czy robimy [HARD DEATHRUNA]? Max 201 lvl i masz 2 skoki dla klas premium.


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zygus zablokował(a) ten temat
  • Zygus podpiął/eła i odblokował(a) ten temat

Skoro powrot do przeszlosci nie przyniosl skutkow to czas wprowadzic nowosc. Choc mam mieszane uczucia co do trudniejszego poziomu (ale nie wiem co sie dzieje na serwerze, jak z poziomem graczy) (ps. jeszcze nie wiem, do czasu :D)

Zawsze mozna sprobowac. Jezeli to nie wypali to trzeba bedzie sprobowac w druga strone, latwiejsza. Bedziemy sie glowkowac.

Dobrze Zygi, trzeba probowac zeby pozniej nie zalowac, ze czegos sie nie zrobilo. Jezeli to nie pomoze to niestety ale nadejda czarne chmury nad DR

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze caly czas muszą być jakieś nowości, dzięki temu gracze widzą, że serwer jest rozwijany na bieżąco.

Co do poziomu osób na serwerze to wśród stałych graczy poziom jest bardzo dobry/średni. Czasami sie zdażą boty, ale tak jak na każdym serwerze. Więc myśle, że problemu nie będzie.

Hard jest też dobrą opcją na doskonalenie swoich umiejętności i pokazanie prawdziwego skilla :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie średnio to wyjdzie, stali gracze raczej nie grają za dużo, przynajmniej tak jest przy mnie nie wiem co jest w innym czasie. Ale jak wchodzę to są jakieś noname'y które widzę 1 raz w życiu i  niezbyt umieją grać. Ale można spróbować jak już jest przegłosowane. Ja to już nawet na tym obecnym modzie nie potrafię grać więc na tym nowym tym bardziej xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie hard serwera przy stracie graczy jest -moim zdaniem- bez sensu. CS 1.6 lata świetności ma już za sobą i trzeba pogodzić się z mniejszą populacją graczy. Obecni gracze to w większości 'dzieci', które nie potrafią BH i satysfakcjonuje ich bieganie z dużą kondycją. Przy grze pozostaliby ci naprawdę najlepsi. Jestem na NIE.

Edytowane przez Sheyiax
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecałbym tego robić. Skoro na 1001 lvl nie wbijali to 201 też nie bardzo to zmieni.

Może by dodać jakieś nowe rzeczy lub mapy ? Ja jedynie moge rozreklamować ten serwer na forach/serwerach, może coś to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przemyślałem to i wstrzymam się z trybem "HARD"

Jeżeli sytuacja do końca miesiąca się nie poprawi, to będę zmuszony go zrobić ;) 

  • Like 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • V0RDEN zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
  • Zygus odblokował(a) ten temat
  • V0RDEN zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności