Skocz do zawartości

skarga na fircu


Sygen

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sygen

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Fircu

3.Admin/Gracz :  admin

4.Data i godzina:  dzisiaj ok 22:25

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www.speedyshare.com/8XaeJ/dr.rar   - ta sytuacja jest prawie ze na koncu demka

 

6.Opis sytuacji:  Gracz fircu zabija poza kolejka za co jest oczywiscie ban. Jest to admin i powinien dawac przyklad innym graczom a nie samemu lamac regulamin ! jako ze nie jest to pierwsza skarga i wczesniej czytalem ze jezeli jeszcze raz bedzie na niego skarga to straci admina wiec ja tego oczekuje. Poszukajcie sobie jakis ogarnietych ludzi.

 

 

 

Po tym jak ostatnio moja skarga nie zostala wzieta pod uwage z powodu braku dowodow, zaczalem nagrywac kazda maja rozgrywke na Waszym serwie i jak sie okazalo byl to dobry pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhhm!

zabilem sobie kolesia w tt z awp bo nie dal free, i zaczełęm sobie strzelac i sygen sie nadzal przez przypadek na glowe.

bo byla jego kolej  w tt.

-i to tylko byl wielki przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to by byl przypadek to bys chociaz przeprosil po tym jak mnie zabiles, na demku jest ze gdy napisalem Tobie ze nagrywam to odpisales tylko "cieszy mnie to". Gdybys sobie strzelal, jak no nazwales, to bys nie celowal od razu we mnie po zabiciu osoby z tt i za pierwszym strzalem trafil hs !! 

 

 

Na demku wszsytko wyraznie widac i tym razem sie nie uda Tobie ominac konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był przypadek. ^^Każdemu może się zdarzyć że pod koniec rundy zabiję osobę która ma kolejkę Do TT.

Moim zdaniem Skarga nie potrzebna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię że czysty przypadek 

i jak tam stales w cemni to ja nie widziałem ze jesteś w TT 

ja juz chalem pisać że sory ale ciebie już nie było w grze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes, widac na demku jak celujesz od razu na mnie. Essa, jestem pewny ze nie ogladales/las (sorki, nie wiem czy jestes dziewczyna czy facetem) demka bo to widac ze perfidnie chcial mnie zabic. I wedlug Ciebie skarga na osobe ktora lamie regulamin nie jest potrzebna ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Facetem, ^^ :)

Widziałem Demko to wyglądało tak jakby chciał w Ct uderzyć i nie wiedział właśnie że ty będziesz w TT.Moim zdaniem Fircu zrobił to przypadkowo. Teraz moglibyście się przeprosić i powiedzieć że to się już nigdy nie zdarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że przypadek, lecz Karol(Paweł czy - _-) Pisał wyraźnie: "Jeszcze jedna skarga i Pan Fircu wylatuje". Przykro mi.

 

@Edit

 

Kur** pisałem już w pizdu razy, że mi go nie chcą oddać... Czekam już miesiąc prawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że przypadek, lecz Karol(Paweł czy - _-) Pisał wyraźnie: "Jeszcze jedna skarga i Pan Fircu wylatuje". Przykro mi.

A ty zacznij częsciej grac na DR bo ani 1 razu cie nie widziałem! :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: TO akurat jest idiotyczna skarga. CloseJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności