Skocz do zawartości

Konkurs


Na'Vi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tak:) lub opcja numer 2 podniesc poprzeczkee dla klas xxl :) albo dorobic wiecej perkow gdzie mozna widziec nie widzialnych...pozatym perk oczy katsumoto daja Ci chyba 1/3 na odrodzenie sie oraz 100 hp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie oczy katsumoto dzialaja jak morfina a nie jak oczy diabla.....

po 2 moim zdaniem mowisz ze 32 zl wiec musi byc dobra? okej to ja wplace 100 zl i dostane calkiem pro premke tak? rozumiem ze tym tekstem miales na mysli ze za pieniadze mozna byc najlepszym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Klasa została osłabiona wczoraj.

 

Słabszej nie będzie bo już ją dobrze widać w jasnym miejscu, a perk Oczy Diabła daje wam możliwość zobaczenia takiej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku nie potrzeba takich zmian.A co dodatkowych perkow typu oczy diabła, jest klasa osłabiona i łatwiej ją zobaczyć więc perkow się nie będzie dodawać. To jest klasa XXL i powinna mieć częściowo przewagę, a jeśli będzie z 5 perkow na widzenie niewidzialnych to ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam geniusza i 2 jestem :) Więc nie wiem dlaczego wy tak płaczecie !? Albo zresetować osoby z magikiem :) A po 2 to reset top 15 w prawie połowie konkursu ? To śmieszne jest ^^ nie powinno być resetu top 15 do 20 ! 

 

Pzdr^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaVi, ale ty płaczesz jak małe dziecko które nie może dostać cukierka. Bo ty chcesz pierwsze miejsce i tylko aby zresetować rank. Nie! Trzeba bylo pomyśleć przed konkursem i kupić sobie tego magika a nie płakać i się żalić.

 

Ten temat jest bezsensu, myśle, że można zamknąć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaVi koniec tematu, klasa XXL została osłabiona na twoje życzenie, więcej nie będzie.

 

A, ty się nie martw o graczy. Tobie chodzi tak jak snajper napisał o topke, magik jest silną klasą i kombinujesz żeby jej się pozbyć bo tobie przeszkadza.

Zamykam ten temat, bo robi się spam a zresztą tak jak już pisałem klasa XXL została osłabiona, więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ZałatwioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności