Skocz do zawartości

Zbiórka na rozwój sieci


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zdobyciu środków na nowe dodatki oraz reklamy dla naszej sieć. Kwoty nie są może jakoś super duże, ale jak wiadomo, aktualny okres nie jest najlepszy i na pewne rzeczy nie można sobie nadal pozwolić. Serwery swoje kosztują, tak samo jak licencja IPS (którą ostatnio opłaciłem) i VPS dla forum, a także hosting osobnych plików, itd, itd. Są to jakieś koszty, które trzeba ponosić, ale to nie wszystko, bo trzeba się przecież rozwijać.

 

1. Reklama dla serwerów CS 1.6, o którą prosili mnie już opiekuni. Jako iż serwery CS 1.6 stoją bardzo słabo, przydałoby się je trochę pobudzić, a więc jeżeli ktoś chciałby pomóc, to jest ku temu okazja.

Koszt reklamy to 5 zł/dzień dla jednego serwera + warto dokupić przynajmniej raz na jakiś czas groupboost, czyli 20-30 zł za 1000 połączeń, które starcza na max parę dni.

Koszt około 150+150+150=450 + groupboost 550 zł (?)

Razem do zebrania: 685 zł. Jest to dość spora kwota, ale może uda nam się zebrać przynajmniej połowę.

 

2. Opłata serwerów CS 1.6/CS:GO oraz VPS forum.

W tej chwili potrzebne by było około 150-200 zł miesięcznie

 

 

Teraz informacja co do sposobu płatności.

Wszystko znajdziecie w tym temacie

 

 

W przypadku płatności PSC bądź SMS, zapraszam na PW, tam poinstruuje.

 

Jeżeli ktoś wpłaci więcej niż 30 zł, otrzyma Donatora.

Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o pomoc w dofinansowaniu forum (mianowicie zakupu tej modyfikacji z nagrodami) można po prostu zakupić VIP, a te pieniądze także idą na tego typu rzeczy (opłata VPS/licencji/modyfikacje)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@Kvasekwpłacił łącznie 26.50+25= 51.50 zł na zakup NameTag dla serwerów CS:GO. Napisałem już do autora pluginu i dam znać gdy zostanie on zakupiony

DZIĘKUJE BARDZO!

Bez tytułu.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@Kasia! wpłaciła calą kwotę na zakup modyfikacji 

W dniu 26.04.2018 o 15:16, -_- napisał:

1. Pierwszą rzeczą, którą chciałbym zakupić jest system nagród na forum. Wpadła na to @Kasia!, a ja sprawdziłem ile taki dodatek by kosztował.

https://invisioncommunity.com/files/file/7940-iawards/

Koszt 25$ = około 86 zł + prowizja, to około 90 zł (?)

a więc na dniach postaram się to zakupić i zaktualizować temat, dodając dowód zakupu

Bez tytułu.png

  • Like 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@8 0 8 0 8 0 wpłacił 100 zł na serwer DD2. -> Dziękuję bardzo!

Do konta dodano jeszcze 7 zł, a więc łącznie jest 107 zł na serwer DD2

dowód.png

  • Like 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności