Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

W ostatnim czasie nie dzieje się zbyt wiele na forum, moją propozycją jest konkurs, ale!

Kiedy sama bym coś wymyśliła, to zbyt wiele osób by się nie zgłosiło, bo robię to trochę bardzo wymagające. Jednak tu wychodzę z inicjatywą i proponuję wam zgłoszenie konkursu w którym z chęcią byście uczestniczyli. Wiem, ze mamy od tego oddzielny dział, a tu chociaż może ktoś zauważy ;) 

 

Także tu chcę usłyszeć, czy chcecie jakiś konkurs (wtedy podajecie propozycje tematyki z przykładowymi nagrodami) lub wcale się nie trudzić i zostawić to wszystko w spokoju. 

 

Ja myślałam nad fotograficznym, miss i mister lata też będzie, ale wiadomo w lato. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ponownie zrobić konkurs "TYPOWANIE MECZU"  

Jako, iż za miesiąc odbywają się MŚ 2018 w Rosji, to konkurs polegałby na tym, że za poprawnie obstawiony wynik w meczach Polski do zgarnięcia jest 10 zł w sklepiku.

Temat by można było już zrobić 24h przed meczem do momentu rozpoczęcia meczu, późniejsze typowanie np. w trakcie meczu nie jest brane pod uwagę!

np. Polska - Senegal 3:1 

 

@Kasia! Mogę to ogarnąć jak chcesz 😎

 

  • Like 13
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O ile się wyrobię z tym w ten weekend, mam nadzieję dodam post konkursowy odnośnie: 

W dniu 15.05.2018 o 20:13, Zyguś napisał:

Proponuje ponownie zrobić konkurs "TYPOWANIE MECZU"  

Jako, iż za miesiąc odbywają się MŚ 2018 w Rosji, to konkurs polegałby na tym, że za poprawnie obstawiony wynik w meczach Polski do zgarnięcia jest 10 zł w sklepiku.

Temat by można było już zrobić 24h przed meczem do momentu rozpoczęcia meczu, późniejsze typowanie np. w trakcie meczu nie jest brane pod uwagę!

np. Polska - Senegal 3:1 

Dziękuję bardzo za propozycję. Dodatkowo otrzymasz kilka/punkt więcej do końcowej punktacji. Zależy jak to zrobię. Więcej informacji podam już w poście. 

Trochę inaczej to zrobię, aby konkurs potrwał do końca mistrzostw. Nie, że jestem sceptyczna co do wygranej naszych, ale inne drużyny też można obstawiać. 

Tak jak mówiłam więcej informacji może i nawet już dziś lub sobota/niedziela. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! przypiął/eła ten temat

Mam pomysł, ale trzeba by go było zrobić już i rozstrzygnąć go w następny weekend. Konkurs związany z Halloween. Nie trzeba być dzieckiem żeby się poprzebierać na Halo (imprezy klubowe/domówki często mają ten akcent), Konkurs by polegał na tym by zrobić zdjęcie swoje właśnie w przebraniu. Osoba która dostanie największa ilość reakcji dostanie załóżmy za 1 Miejsce 20zł do sklepiku i specjalną rangę (bardziej kosmetyczną niż funkcyjną) na forum. 2 miejsce 10zł i 3 miejsce 5zł. 

To taki konkurs na szybko, na teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż konkurs Hallowen przepadł, mam podobny lecz trochę inny pomysł. Ze zrobieniem zdjęcia z fanartem sieci cs-classic bądź zrobieniem takowego na kompie. Możesz to być zdjęcie osoby z napisem cs classic, albo jakaś grafika, gif, model 3D cokolwiek, byleby wykazać się kreatywnością. Osoba która dostanie największa ilość reakcji dostanie załóżmy za 1 Miejsce 14zł do sklepiku i specjalną rangę (bardziej kosmetyczną niż funkcyjną) na forum. 2 miejsce 8zł i 3 miejsce 4zł. 

(Wiem post pod postem, ale edycji by nikt nie zauważył, a tamto jest nieaktualne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najbliższym świętem jest święto nie podległości.

Proponuję zrobić konkurs , a żeby wziąć w nim udział trzeba wykonać na przykład:

(Do wyboru) (Wszystko ma być związane z Polską i 11 listopada)

RYSUNEK/

STWORZYĆ GRĘ W SKRECZU SKARECZU XD /

GRAFIKA/

WŁASNE ZDJĘCIE PATRIOTYCZNE Z POLSKIMI ELEMENTAMI/

WŁASNY WIERSZYK/

Nic mi innego nie przychodzi do głowy.

Nagrodami byłyby VIP'Y bo przypisanie VIP'A nic nie kosztuję.

 

Edytowane przez The Boss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 00:19, The Boss napisał:

Aktualnie najbliższym świętem jest święto nie podległości.

Proponuję zrobić konkurs , a żeby wziąć w nim udział trzeba wykonać na przykład:

(Do wyboru) (Wszystko ma być związane z Polską i 11 listopada)

Tak naprawdę tego typu konkursy można robić mnóstwo, np. zimowe, świąteczne, noworoczne itd cały rok. Jest jeden haczyk (i tylko tym się różni mój konkurs od twojego, a tak to to samo), są ograniczone mocno czasowo. Tak samo z Halloween, nie zrobisz już go ponieważ już po Halloween. Ty i ja daliśmy tak naprawdę najprostsze konkursy (oprócz tej małej różnicy o której mowa ww ) które można robić co chwilę, i na różne okazje, tylko trzeba je zrobić w odpowiednich momentach.

Dodaje link do tematu gdzie zapisałem pomysł z konkursem. Zainspirowane pomysłem The Boss

 

Edytowane przez Kosa Skill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Konkurs graficzny z logiem Cs classic-styl dowolny tzn możesz zrobić tą grafikę na komputerze albo narysować/namalować zrobić zdjęcie i przesłać. Nagrody 2 i 3 miejsce VIP forum 1 miejsce VIP forum + stworzenie tematu w grafice podpiętego jako zwycięzca konkursu graficznego? 

Konkurs fotograficzny z logiem Cs classic-drukujemy bądź rysujemy bądź co innego robimy tak by powstało nasze logo i w zależności od tematu konkursu robimy zdjęcie i wstawiamy z tym logiem. Np pory roku to na balwanie przyczepiamy kartkę, bądź z liśćmi tworzymy napis Cs classic. Życie codzienne czyli np przy kompie przy kawie. Itd

Konkurs na film reklamy serwerów-krotki film przedstawiający nasze serwery i forum

Konkurs na grafikę reklamy serwerów-ta sama koncepcja co powyżej. 

Nagrody to najmniejszy problem. Piszę w pracy na telef więc przepraszam za brzydki styl. Nie pisać mi że tylko jeden grafik jest u nas. Po pierwsze nie trzeba super umieć grafiki by coś zrobic po drugie to że ktoś nie ma grafika nie oznacza że nim nie jest. Dziękuję

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Konkurs: Major Pick'em Challenge by CS-Classic 

Oczywiście jak każdy wie, (bądź też nie) za kilka tygodni odbędzie się Major w Berlinie. Z tej okazji można by stworzyć Pick'em Challenge z nagrodami.

Na start fazy nowych pretendentów, trzeba byłoby wytypować kto przejdzie, czyli 8 drużyn, które powalczą z Legendami

Oczywiście typowanie kto przejdzie z wynikiem 3-0 (jedna drużyna) i reszta drużyn. Darujmy sobie obstawianie drużyny z bilansem 0-3 dla tej fazy (typuje Syman albo DreamEaters :D ).

W dodatku będzie można obstawić zwycięzcę danego meczu oraz określić dokładny wynik.

Wytypowanie drużyny 3-0 (5pkt.)

Wytypowanie drużyny 0-3 (tylko faza legend) (5pkt.)

Wytypowanie drużyny która przejdzie do kolejnej fazy (3pkt.)

Wytypowanie zwycięskiej drużyny (1pkt.)

Wytypowanie dokładnego wyniku dla danej drużyny (4pkt.)

Wytypowanie dokładnej mapy (2pkt.)

W przypadku gier BO3 można zgarnąć aż 17 pkt., wytypowanie trzech map, trzech wyników i zwycięzce.

Nagrody dla trzech najlepszych osób.

Trzeba zrobić jakiś fajny konkurs bo ostatnio nic się nie dzieję, nie liczę konkurs Miss i Mister po do tego trzeba mieć dobry aparat, filtr i twarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 22:48, Pancio. napisał:

Konkurs: Major Pick'em Challenge by CS-Classic 

Oczywiście jak każdy wie, (bądź też nie) za kilka tygodni odbędzie się Major w Berlinie. Z tej okazji można by stworzyć Pick'em Challenge z nagrodami.

Na start fazy nowych pretendentów, trzeba byłoby wytypować kto przejdzie, czyli 8 drużyn, które powalczą z Legendami

Oczywiście typowanie kto przejdzie z wynikiem 3-0 (jedna drużyna) i reszta drużyn. Darujmy sobie obstawianie drużyny z bilansem 0-3 dla tej fazy (typuje Syman albo DreamEaters :D ).

W dodatku będzie można obstawić zwycięzcę danego meczu oraz określić dokładny wynik.

Wytypowanie drużyny 3-0 (5pkt.)

Wytypowanie drużyny 0-3 (tylko faza legend) (5pkt.)

Wytypowanie drużyny która przejdzie do kolejnej fazy (3pkt.)

Wytypowanie zwycięskiej drużyny (1pkt.)

Wytypowanie dokładnego wyniku dla danej drużyny (4pkt.)

Wytypowanie dokładnej mapy (2pkt.)

W przypadku gier BO3 można zgarnąć aż 17 pkt., wytypowanie trzech map, trzech wyników i zwycięzce.

Nagrody dla trzech najlepszych osób.

Trzeba zrobić jakiś fajny konkurs bo ostatnio nic się nie dzieję, nie liczę konkurs Miss i Mister po do tego trzeba mieć dobry aparat, filtr i twarz :)


Ja będę zajmował się tematem odnośnie całego turnieju (jak zwykle), ale pickem taki typowy to za dużo roboty mi się już wydaje jak chcę na bieżąco jeszcze uzupełniać wyniki majora itd. Chciałem zrobić jakiś bardziej prosty konkurs do majora, którego nie będę musiał aktualizować i jakoś dużo zwracać na niego uwagi. :D 

 

pumpkin3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności