Skocz do zawartości

[Poradnik] Jak zainstalować poprawnie ModMenu do GTA V


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj chciałabym zaprezentować wam krótki poradnik jak zainstalować ModMenu w GTA V ponieważ uważam iż jestem doświadczony w tym i obeznany,nie raz robiłem Mody do GTA V więc wpierw zacznę od przedstawienia jak sprawy się mają. 

 

Na pierwszy ogień musimy odpalić przeglądarke internetową i wejść na tą właśnie stronę i pobrać ScriptHooka który będzie nam niezbędny do wykonania następnych kroków. 

------ > http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/

Następnie pobieramy Trainer w moim przypadku jest to Menyoo jak dla mnie jest to najlepszy ModMenu ponieważ ma dużo opcji jak i posiada w sobie kilka innych zabawnych modów który sprawi że nasza rozrywka w trybie kariery będzie tylko lepsza oczywiście możecie sami poszukać jakiś ciekawych ModMenu z mojej strony była to tylko sugestia.

--------> https://www.gta5-mods.com/scripts/menyoo-pc-sp

Gdy mamy już pobrane te obie rzeczy potrzebujemy wypadkować z nich poszczególne pliki takie jak

*deput.dll

*Menyoo.asi

*MenyooStuff

*NativeTrainer.asi

*ScriptHookV.dll

A następnie wrzucamy te 5 plików do folderu w którym mamy zainstalowane GTA V i wrzucamy je bezpośrednio tam. 

Ważne Informacje 

-Mod ingeruje tylko w tryb fabularny jednak gdy mamy go w plikach gry nie możemy wejść na Online. 

-Za tego typu Modyfikacje nie wyrwiesz bana na Online

-Modyfikacja nie blokuje wam możliwości do zdobywania achievementów tak jak jest to w przypadku kodów. 

-Nie uruchamiajcie modów w pobliżu postaci Fabularnych bądź obok rozpoczęcia misji ponieważ może to zbugować w jakiś sposób grę i nigdy danej misji nie uruchomicie (Podaczas trwania misji można) 

-Menu odpala się pod przyciskiem F8. 

-Po uruchomieniu menu mamy możliwość dacia sobie każdej broni nawet przed jej odblokowaniem, modyfikowanie samochodu nie będąc nawet w (Los Santos Customs) i wiele wiele innych. 

Sprawdź sam już teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności