Skocz do zawartości

Okienko transferowe - plotki i potwierdzone transfery


eqk

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Chciałbym trochę ożywić dział o piłce nożnej, pomyślałem więc, że idealną myślą było by zrobienie postu, pod którym pisałbym wszelkie plotki związane z przenoszeniem się zawodników w rozpoczętym już okienku transferowym. 

Skupiał będę się głównie na Premier League, jednak postaram się wrzucać także informacje na temat potencjalnej zmiany barw zawodników z La Ligi, Serie A, czy Bundesligi.

Dajcie znać czy chcielibyście, abym w miarę regularnie wrzucał tego typu informacje :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester City potwierdziło transfer, 24letni prawy obrońca, reprezentant portugalii - Ricardo Pereira dołączył do lisów. Zwycięzca mistrzostw Europy do tej pory występował w barwach FC Porto.

Menedżer Leicester krótko o Portugalczyku: "Cieszę się, że taki piłkarz jak Ricardo Pereira będzie na naszym pokładzie na następny sezon, dobrze wspominam go jeszcze za czasów w Nicei"

Pereira o transferze: " Cieszę się, że tu jestem i nie mogę doczekać się, aby zrobić co w mojej moc by pomóc drużynie. Atmosfera, kibice i piłka nożna w Premier League sprawia, że jest ona najlepsza na świecie. Jestem tu, aby pomóc drużynie i klubowi w osiągnięciu celów"

32925664_366159120557236_4769099748101586944_n.thumb.jpg.af3a2e3f503d57e509dc80c1e4901b55.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie glupi pomysl a bardzo dobry.

Przyda sie cos takiego na forum na pewno ;)

 

Tylko prooooosze! Zebys pozniej nie wrzucal plotek typu "Lewy w Chelsea??" itp. :D

Czekam na więcej nowinek. Plusik na zachete

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie transfer, ale wydaje mi się, że warto napisać o zaistniałej sytuacji... Strzelec pięknego gola przeciwko Manchesterowi City - Sebastian Mila ogłosił  zakończenie kariery. 

Mila rozegrał 38 meczów z orłem na piersi strzelając w nich 8 bramek.

Koniec profesjonalnej gry w piłkę ogłosił za pośrednictwem swojego konta na twitterze, pisząc:

„Nadszedł ten dzień, w którym po raz ostatni zakładam buty piłkarskie na nogi...I powiem Wam szczerze, dzisiaj przed oczami mam tylko obraz siebie, jako małego dzieciaka z ogromnym marzeniem.. Z ogromnym bólem serca żegnam się z boiskiem i kibicami. Dziękuję za wszystko”.

Jest to koniec pewnej ery, Sebastian był swego czasu bardzo ważnym członkiem, zarówno w reprezentacji jak i w klubie, będzie nam go brakować.

 

sebastian_mila_polska122014newspix650.jpeg.441a561024b33bbaa1230f15e1a761ff.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamsik - piłkarz, który w Neapolu uznawany jest za legendę klubu, może i słusznie. Podczas swojej kariery nie raz pokazał, że to klub jest dla niego najważniejszy, odrzucił oferty z Milanu, Arsenalu, Juventusu, Manchesterowi United. Wiele osób myślało, że do końca kariery zostanie w włoskiej drużynie, takie osoby się jednak grubo pomyliły.

Hamsik, piłkarz, który odrzucił oferty z tak wielkich klubów, oznajmił -UWAGA- że chce opuścić drużynę i jego kolejnym zespołem ma być jeden z CHIŃSKIEJ ekstraklasy

Warto zaznaczyć, że pomocnik ma 31lat, więc mógłby pograć jeszcze 2/3 sezony przed pójściem na "emeryturę" 

 

XDDDDSDSDSFSAFF.jpg.0adbd1577b54382fc88f8bccb77978c9.jpg

 

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie - nowy trener Arsenalu

Spodziewano się tego transferu już od dłuższego czasu, a teraz zostało to już oficjalnie potwierdzone - Unai Emery nowym trenerem Arsenalu

46 latek ma za zadanie zagwarantować Armatom miejsce w Lidze Mistrzów, aby tego dokonać niewątpliwie potrzebne są transfery, a na nie Emery ma aż 100 milionów funtów. Unai ma chcieć odmłodzić kadrę, na jego "celowniku" znaleźli się tacy piłkarze jak:

-Leno (bramkarz, Bayern Leverkusen)

-Sokratis (środkowy obrońca, Borussia)

- Seri (pomocnik, OGC Nice)

Wiele osób krytykuje Emeriego, prowadzi on jednak ciekawy dla oka football i ciekaw jestem jak spisze się w roli trenera Kanonierów

33398179_10156014125597713_1515329788481372160_n.jpg

 

/ informacje sprzed kilku minut, Hardecky oficjalnie stał się bramkarzem Bayernu Leverkusen, a po tak znakomitym sezonie na pewno nie będzie siedział na ławce, co może to oznaczać? W mojej opinii tylko jedno - Emery zrealizował pierwszy ze swoich planów i Leno zostanie bramkarzem Arsenalu. Dobrze zaczyna swoją przygodę w lidze angielskiej :D 

33135350_1696428837118090_2194938685818929152_n.thumb.jpg.faac8759e573ea990040187f26b19e6a.jpg

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emery i Arsenal to bardzo ciekawa mieszanka. Dysponowal juz duzymi pieniedzmi wiec zobaczymy co zdziala z Arsenalem... i na ile sam Arsenal mu pozwoli bo nie od dzis wiadomo jakie maja cele. Slawne top4 pewnie osiagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od dziś, w każdą sobotę będę publikował ciekawsze transfery (i plotki) z danego tygodnia, żeby nie pisać o każdym z osobna (może z paroma wyjątkami, zależy czy będę chciał się bardziej rozpisać na temat danego transferu) (dajcie znać czy lepsza jest taka forma, czy zostać przy "starej")

A więc:

[OFICJALNE]

Carlo Ancelotti

Pierwszym transferem, który opisze jest zmiana barw nie piłkarza, a trenera - Carlo Ancelotti został oficjalnie przedstawiony jako menedżer Napoli.

Jego umowa obowiązywać będzie do 2021 roku. 58 latek prowadził już takie drużyny jak: PSG, Chelsesa, Milan, Real Madryt czy Bayern.

Oto jego lista zawodników, których chcę sprowadzić:

Bramkarze: Alphonse Areola, Bernd Leno, Rui Patricio;
Obrońcy: Thomas Meunier, Sime Vrsaljko, Jerome Boateng;
Pomocnicy: Arturo Vidal, Renato Sanches;
Atakujący: Federico Chiesa, Simone Verdi, Suso, Karim Benzema.

[OFICJALNE]

Evra

Patrice Evra - mój ulubieniec, legenda United nie przedłużył kontraktu z "Młotami" i tym samym stał się "wolnym zawodnikiem".

Od lutego w barwach West Hamu rozegrał zaledwie 5 spotkań.

[OFICJALNE]

Talisca

W ostatnim czasie dużo spekulowano na temat przyszłego pracodawcy utalentowanego Brazylijczyka - Andresona Talisci.

Po zakończeniu wypożyczenia miał wrócić do Benfici, skąd pewne było, że odejdzie.

Dużo mówiło się, że już za nie długo wystąpi w koszulce "Czerwonych Diabłów" lub AS Romy.

Ostatecznie potwierdził transfer do ekipy z Rzymu, kwota transferu ma wynosić 48mln.

24-latek strzelił 14 bramek oraz zanotował 7 asyst w 33 meczach

[OFICJALNE]

Iniesta

Legenda, maestro - te słowa wystarczą, aby określić jak świetnym piłkarzem był i jest Andres Iniesta. 

34-latek przenosi się na piłkarską emeryturę i od teraz występować będzie w barwach japońskiego Vissel Kobe.

Z Barcelony przeniósł się na zasadzie wolnego transferu, w Japonii będzie zarabiać 25mln na sezon.

[PLOTKA] 

Zieliński 

Wraz ze zmianą trenera Napoli, Sarri ma podobno odejść do Chelsea, a wraz z przenosinami wziąć ze sobą kilku piłkarzy, w tym własnie Polaka.

Oprócz Polakiem Sarri podobno zainteresowany jest również Jourginho.

[PLOTKA]

DEULOFEU

Bardzo prawdopodobne, że Watford wykupi Deulofeu za kwotę wynoszącą 20mln.

To, że angielska ekipa chce pozyskać Hiszpana wiadome jest nie od dziś, Katalończycy mają ustalić szczegóły na temat transferu w weekend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności