Skocz do zawartości

Propozycja.


RyBsoN.

Czy jesteś za propozycją związaną z PYTANIE DNIA??  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za propozycją związaną z PYTANIE DNIA??


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

A tak o wpadłem na taki pomysł by w dziale Kącik Redaktorski zrobić w poddziale np. O Wszystkim albo zrobić osobny poddział i w nim by było takie coś jak :

 

Pytanie dnia lub Pytanie na dziś - Któraś z tych nazw. 

 

Na czym to by miało polegać? To proste. Redaktor (no chyba najbardziej pasuje) by codziennie pisał temat a w temacie np. Pizza czy kebab.. Albo.. Jaką wadę uważasz w sobie za najgorszą... No rozumiecie.. Takie pytanie ... na które można by odpowiedzieć. Fajne, coś dodatkowego, może by trochę rozruszało te forum..  A przy okazji dużo można się o wszystkich dowiedzieć... 

 

Sorry że tak chaotycznie napisane no ale polonistą nie jestem i nie wiedziałem dokładnie jak to wytłumaczyć.. No ale mam nadzieję że chyba każdy zrozumiał.

 

Wypowiadajcie się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z tym tematem. Rzuciłam podobna propozycje ale mały odzew był w tej sprawie.

Chce też w sumie zauważyć że redaktora mam tylko ja a niestety moja aktywność jest praktycz nie zerowa przez brak czasu wiec nie wezmę odpowiedzialności za kolejny dział :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już coś takiego ale umarło
Redaktorów też nie za bogato
właściwie jest jakaś rekrutacja? Tymbarkowa sama może mieć ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak osoby wyżej pisały, było takie coś, ale z czasem po prostu zostało to rzucone w kąt lub po prostu nie było redaktorów. 

Obecnie jest sama Kinga, a wiadomo, że sama nie da rady ogarnąć całego kącika, bo na pewno nie ma tak wiele czasu na to, dlatego trzeba znaleźć odpowiednią osobę do tej o to kwestii. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy osób które by tego pilnowały. Na ten moment odrzucam propozycje, ale jeśli któryś z panów którzy zagłosowali na tak, się zgłosi i będzie to dodawał regularnie to umożliwię to. Jest szybka rekrutacja to zachęcam jak tak wam tego brakuje. W innym wypadku nie ma takiej opcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności