Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Skromne podanie 1DoBrasil


1Do

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 1DoBrasil

Wiek: 14

Kilka słów o Tobie: Jestem Człowiekiem , który dużo czasu spędza na deathrunie Cs-Classic.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Często gdy gram gracze przedłużają , mówią przez mikro nie mając mutacji a ni 16 lat  , biją zza strefy , wyzywają , przeklinają oraz wracają się na mapę będąc w kolejce i chciałbym takim sprawom zapobiedz upomnieniem ich  a jeżeli to nie poskutkuje to kickiem a jak to nie poskutkuje to wkońcu zdecyduje się na bana :( .

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak miałem 4 razy admina na serwerach oraz miałem swój serwer

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/1DoBrasil/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):  8-9

Staż w grze: 2 Tygodnie

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): dziennie po 3 godziny w weekendy po 6/7 godzin

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie,

nie znasz regulaminu serwera,

wyzywasz,

reklamujesz podanie deathrun_onway0000.bmp

Cytat

Kilka słów o Tobie: Jestem Człowiekiem , który dużo czasu spędza na deathrunie Cs-Classic.

Dużo mi to o Tobie mówi, między literą kończącą wyraz a znakiem interpunkcyjnym (z wyjątkiem myślnika, nawiasu otwierającego i cudzysłowu otwierającego) nie stosujemy spacji.

Edytowane przez Stitcher
bo moge
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1Do napisał:

Nick: 1DoBrasil

Wiek: 14

Kilka słów o Tobie: Jestem Człowiekiem , który dużo czasu spędza na deathrunie Cs-Classic.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Często gdy gram gracze przedłużają , mówią przez mikro nie mając mutacji a ni 16 lat  , biją zza strefy , wyzywają , przeklinają oraz wracają się na mapę będąc w kolejce i chciałbym takim sprawom zapobiedz upomnieniem ich  a jeżeli to nie poskutkuje to kickiem a jak to nie poskutkuje to wkońcu zdecyduje się na bana :( .

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak miałem 4 razy admina na serwerach oraz miałem swój serwer

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/1DoBrasil/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):  8-9

Staż w grze: 2 Tygodnie

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): dziennie po 3 godziny w weekendy po 6/7 godzin

Jezeli doszlo to reklamowania podania to z automatu odrzucam. (Nie moge wyswietlic ss)

Jedynie za co moglbym Cie przyjac to za GT. Reszta lezy i kwiczy.

Na forum aktywnosci brak a mowilem Ci zebys zaczal tutaj zyc. Wiec podchodzi to na konto pod podanie. Staz (?) no o cos innego chodzilo.

 

Ja bym Ci dal szanse bo po resecie jestes na serwerze caly czas. Wiec do czasu az by Ci sie nie znudzilo granie to mysle, ze bys sie trzymal. Mimo wszystko sporo brakow jezeli chodzi o nasze wymagania. Uwazam, ze musisz jeszcze troche pograc na serwerze i poznac sie o co tu chodzi. Odrzucam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności