Skocz do zawartości

SKARGA NA ADMINA


SHRAZbnmto:

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: No Swear 2.Nick admina/gracza który zawinił: Killer_Kill_0-0 3.Admin/Gracz : Killer_Kill_0-0 4.Data i godzina: nie pamietam ktora to byla 5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Killer_Kill_0-0 . [AMXBans] . [AMXBans] : No Swear [AMXBans] : ' aktywny ' [AMXBans] @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] IP : ' 80.54.117.1 ' [AMXBans] ======================================== 6.Opis sytuacji:Gram sobie i nagle dostaje bana powod "aktywny" jak nie mam zadnego bana ani nic a pozatym dostalem UB po wstawieniu ss'ow :) Prosilbym o UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo Ten admin jest nie ogarniety wnosi syf na server zamiast pożądku . Dostałem dziisaj od niego 2 bany za nic za to ze niby sie podszywalem . Mam steam i wbilem dzisiaj na steam wiec jak moge sie podszywac ... Prosze o zabranie mu admina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No swear niewiem czy to ty byles ale pod wieczor o godzinie 23-24 ktos gral pod twoim nickiem jak mial wh i aima no wiec dalem to co należy , jak znowu wszedł ten nick to pisalo amxbans No Swear ip i cos tam dale wiec dalem za aktywny

, a co to likesmoke sluchaj mnie nie bylo od godziny 16.30 do godziny 20.20 a ty miales unbana o 17 wiec skąd mialem wiedzieć ze masz unbana i się ogarnij a nie mnie obrazasz !!

 

[ Dodano: 2012-11-28, 22:21 ]

niby robie syf? , ja pilnuje serwera , bo niektórzy graja na aimie aż sie grac nie da , kładą miny w przejsciach , kampią w szybie , ja robie to co do mnie należy pilnuje serwera. obowiązkiem admina jest żeby utrzymywać porządku , jesli piszą mi na u@ wchodze na specta i obserwuje tego kogoś , jesli jest ze ma wh albo aima to robie ss i koniec. I nie obrazaj mnie okey?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam cie tylko poprostu wyrazam swoja opinie :] Stary 2 bany za to samo nie jest w pozadku ?! za podszywanie sie nawet nie spytales sie co i jak tylko odrazu tak samo 2 ban wbijam na srv chwile gram a tu ban ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mam nadzieje ze wybaczysz to ale się uczę , jeszcze raz przepraszam za mój błąd będę bardziej uważał mam nadzieje ze się wszystko wytłumaczyło i przeprosiny zostaną przyjęte. I mam nadzieje ze wszystko już wyjaśnione. Można zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że all sie wyjaśniło ... Moim zdaniem każdy ma prawo do pomyłki.Btw , on nie może ogarniać UB bo nie ma takich uprawnień , a co do forum to on wchodzi na nie :) A z tg co teraz widzę to ty chyba mniej skoro mówisz mu żeby UB ogarnął jak to jest nie możliwe w jego przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności