Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] MISZCZKUNKFUNK


MiszczKunk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Cziter | Angels

Nick oskarżonego: franek 2

SID oskarżonego (komenda status): # 4 "franek 2" 2045 STEAM_1:0:681427158   2 06:54   18    

+ # 7 "Zobaczymy Jak Bomba Pierdolnie" 2028 STEAM_1:0:829565605  -1 43:57   51    0

Godzina i data przewinienia: 19:15 

Opis sytuacji: Terrorysta celowo ucieka na szybe (txt) po czym ucieka ze strefy.

Dowody (demo, SS, świadkowie): demko :)  W razie czego jakby demko było źle nagrane są świadkowie.

https://www78.zippyshare.com/v/X2zomput/file.html - Demko "franek 2"
https://www83.zippyshare.com/v/2TUF7zBI/file.html -Demko "Zobaczymy Jak Bomba Pierdolnie"
 

Edytowane przez MiszczKunk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nagrałeś demko. Mi się odpala cs:go a drugi admin (żeby sprawdzić czy linki faktycznie są złe) odpala mu się anty wirus :D
Świadkowie potrzebni. Ja przekażę adminom sprawę lub z tego miejsca proszę ich obserwować
na pewno złamią regulamin ponownie bo już nie np. franka złapałem

Na razie temat zostawiam otwarty 

 

@Stitcher dzieki, mi sie nie chce odpalic demko a jeszcze dwa dni temu Twoje demko bez problemu wlaczalem. Nie wiem co jest :D

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze demko - franek2 widać jak jest za strefą tt i został zabity przez ct'ka

Drugie demko - Zobaczymy jak............ wchodzi na txt dzięki czemu może skrócić

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2018 o 20:17, VORDEN napisał:

Źle nagrałeś demko. Mi się odpala cs:go a drugi admin (żeby sprawdzić czy linki faktycznie są złe) odpala mu się anty wirus :D
Świadkowie potrzebni. Ja przekażę adminom sprawę lub z tego miejsca proszę ich obserwować
na pewno złamią regulamin ponownie bo już nie np. franka złapałem

Na razie temat zostawiam otwarty 

 

@Stitcher dzieki, mi sie nie chce odpalic demko a jeszcze dwa dni temu Twoje demko bez problemu wlaczalem. Nie wiem co jest :D

Wydaje mi się, że wszystko wyjaśnione przez @Stitcher i możesz zamknąć temat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowani po 60 minut jeden i drugi

Sorki za opóźnienie ale mam urwanie głowy. Demko nie chciało mi działać a dziwne bo dzień wcześniej pobierałem i oglądałem inne demko. Dla pewnosci poprosiłem drugą osobę o pobranie ale miała podobny problem. Tak czy inaczej ja obejrzeć nie mogłem :P
zamykam

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności